Harry Potter és az azkabani fogoly

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2016.01.16 esfworld

Ez a kedvenc Harry Potter filmen, nagyon klasszikus, nagyon jó a hangulata, külön tetszik néhol a kis horror beütés, kár, hogy nem hagyták meg ennek a rendezőjét a többi filmre is.

2018.03.24 Rendszergizda

Nem rajongok a Harry Potter szériáért, de ez a része, amit szívesen megnézek akár többször is! Azért tetszett jobban előző részektől mert már ebbe részben nem annyira érezhető ifijúsági regény stílusa. Régi trilógiák közül legjobban sikerült rész!

2016.06.23 postaslaszlo8

A széria legjobb része, van valami különleges és egyedi horror tónus ebben a filmben, nagyon kár, hogy nem engedték a rendezőnek, hogy a többit is ő csinálja, eszméletlen jó a hangulata.

2018.04.04 padfoot8925

Nagyon bejött az, hogy mennyivel komolyabb hangulata lett ennek mint az előző két résznek. Szerintem ez teljesen korrekt részt kapott. Szinte minden fontosabb momentumra elég időt szántak, hogy kidolgozzák. Látványos és szórakoztató.

2016.02.04 ellcrys89

Első pillantásra nem gondoltam volna, hogy ez a film fel fog érni az elvárásaimhoz. Mivel már maga a körítése se olyan volt, amit én bírok. Aztán sűrűn meg kellett lepődjek, mert nagyon jól teljesített. Egyben volt és szerethető volt. Imádtam!

2015.04.25 adibandii

Szerintem ez is olyan remek alkotás,akárcsak a filmsorozat többi része.Szerintem egy izgalmas,látványos,néhol vicces film,megéri megnézni.A szereplők pedig remekül játszanak benne.

2020.01.11 Zoe091

Ez az a film, amit bármikor és bármennyiszer meglehet nézni. Az összest részt szeretem, de valahogy ez a kedvencem.

2017.10.01 Bibabac

Kedvenc részem a sorozatból. Gary Oldman az egyik legjobb színész, és nagyot dob a történeten, a karakterét is imádom. A történet érdekesebb, mint az előző kettőnél, habár nekem kicsit túl elkapkodott. A könyvben sokkal finomabban volt adagolva minde... Több

2016.10.02 Lost Silver Book

Az írónő nagyon jól megírta a sztorit, így a film nem éri soha utol a könyvet, de nem is tudja egy film sem, így amit mégis sikerült elérni a filmmel, nos, ezelőtt le a kalappal! A dementorok túl jól sikerültek! :) A vonatos jelenet, a hideg, egysze... Több

2017.09.30 koba1996

Érdekes harmadik rész, ismét ugyanazzal a tanárral van baj, DE megint sikerül valami újdonságot mutatni az előző kettőhöz képest. Szerintem méltó darabja a sorozatnak.

2015.10.16 Blindspot

Ez pont olyan eset, amikor nem tudom eldönteni mit is érzek a film után mikor megnéztem. Azt hiszem sejthető, hogy maradandót nem alkotott számomra, biztos vannak olyanok, akik imádják nekem viszont maximum közepes.

2016.07.29 Homer

Nagyon aranyos varázslós gyermektörténet. Mindig izgatott leszek még felnőtt fejjel is ha rágondolok hogy mennyire vártuk mindig az új könyvek megjelenését, vagy a mozipremiereket. Eredeti sorozat lett ez Rowling hölgytől. Remélem még sok ilyent ír.

2016.04.11 BallEr

Ez a film egyszerű lett, de mégis nagyszerű. Szerethetőek a karakterek és nem is egysíkúak, ami nagy előny ezen kívül a történet is fenomenális és megéri végig élvezni az egész filmet.

2015.06.20 neeta92

Nagyon vagányra sikeredett ez a rész. Nem volt hiány akcióban sem hisz végre feltűntek a dementorok és az ő jelenlétük kissé megalapozza a sötétebb hangulatot.