Harry Potter és az azkabani fogoly

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2015.06.16 Miss Rika

Zenevilága ennek a résznek valami csodálatos. Kissé talán összecsapott lett, olvastam a könyvet ezért is érzem úgy, hogy nem kapott kellő energiát ez a film. Az viszont tény, hogy látványban erősebb.

2016.07.19 Bog1

Örök klasszikus. Emlékszem ennél már a könyveket is elolvastam mindet mert nem bírtam kivárni hogy leforgassák a részeket a könyvek alapján. Isteniek a színészek benne. Emma Watson és Dániel radcliff és Ruper Grint is egysterűen zseniális mindegyik részben. Örülök hogy gyerekkoromban beszippantott.

2017.11.15 baalint

Nekem ez felnőtt fejjel már nem tetszett. Inkább az ifjúsági filmek közé sorolnám, 11-14 év között. Könyvben olvastam az első 2 részt, és sokkal jobb mint filmben, tehát inkább azt ajánlom

2016.07.22 Igob1

Klasszikus Harry Potter film az Aszkabani fogoly is. Zseniálisan összeeszkábált mindegyik része. Mind a könyvnek mind pedig a filmnek is. Ebben a részben Sirius Black en van a hangsúly és Lupinon. Pont a kedvenc könyvbeli és filmbeli szereplőmön. Úgyhogy nyilvánvaló hogy ez a kedvencem.

2016.05.07 anita9215

Ez a film eszement jó lett, tökéletesen kikapcsolja az embert és laza módon szórakoztat. Ez az, amire vágyhat az ember, és érdemes megnézni és rászánni a szabadidőt. Nekem bejövős volt.

2015.06.19 szune40

Egyre élethűbbek és valóságosabbak mind a lények mind a varázslatok. Sőt igazából meg se mondanám, hogy nem az már a hippogriff is annyira csodálatos volt benne. Hihetetlen alkotás.

2015.06.05 era93

Nagyon szép látványvilágot kapott a harmadik rész és látható azért, hogy sokat nőttek főhőseink alig 3 év alatt. A részről azt tudnám elmondani, hogy majdhogynem könyvhű maradt. Persze vannak benne azért hiányosságok de ez mindig is így lesz hisz több órás lenne akkor a film. Tökéletes.

2016.08.16 Macskínó

Az első rész fenomenálisra sikeredett a másodikban csalódtam egy keveset de az Azkabani fogoly visszaadta anno a reményem, hogy most forduló pont következik és ismét maximális élményt nyújt a film is a könyv után. Ajánlott mindenkinek egy nagyszerű sztori alapján készült amit jól vittek vászonra.

2016.07.30 Kardos

Aranyos gyerekfilmek, tinédzser filmek a Harry Potter filmek, de szerintem semmi több. Túlértékelik ezt a sorozatot. De ha választani kellene akkor tényleg az azkabani fogoly tetszett a legjobban. Itt még nem a halál a leglényegesebb történeti mozgatórugó és humoros is sokszor.

2015.12.29 Luxury

Szerintem a korábbiakhoz képest nagyon vagányra sikeredett és igazán akciódús jeleneteket tartalmaz. Látványvilága mondhatni tökéletes és igazán jól adja vissza a könyvet.

Zseniális,rész,az egyik kedvencem,kedvenc karakterem Remus Lupin professzor,csak mindig megsajnálom a szegényes ruházata miatt,legszivesebben kisegíteném.

2015.12.29 sepsiklaudia

a rendező váltás nagyon jót tett a sorozatnak, imádom a kedvenc részem a szövegét is tudom annyiszor láttam, mégis minden alkalommal észreveszek egy újabb apró részletet mert azok a legfantasztikusabban főleg az időutazásnál például a denevérek és az... Több

2016.08.01 Fanni11

Remek a kedvenc filmem a Harry Potter igy nekem minden resze tetszik!!! Tenyleg a kedvencem!!!!!! A konyveket is nagyon szerettem, es ez a film is nagyon hu volt az alapanyaghoz.

2016.02.09 bviki

EZ volt a kedvenc részem ameddig meg nem jelent a többi. Itt már egész nagyon, nem csak gyerekek. Talán a legjobban az időben való ugrálás fogott meg.