Harry Potter és az azkabani fogoly

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

2015.10.20 Graci

A kedvenc részem az összes közül. Lupin professzor szerepére nagyon jó színészt választottak. És megjelenik a másik kedvenc szereplőm is Sirius Black.

2018.11.14 Dirk Bookman

Jó film volt, de a könyvet sokkal jobban szerettem. Számomra jobban adta a hangulatot.

2017.01.23 Vera128

Egyik kedvenc részem, bár én a könyveket egy kicsivel jobban szeretem. J.K.Rowling egy zseniális író!

2016.07.27 Neth

Ugyanolyan euforikus érzésem van nézése közben, mint a többinél. Könyv pártibb vagyok, és ezért okozott nagyon nagy örömet, hogy elég hűen filmesítették meg. Mindenkinek csak is ajánlani tudom! :)

2015.03.07 gandalf01

Cuarón fantasztikus rendező, kiemelkedik a sorozatból ez a rész. A hangulat, látvány, atmoszféra zseniális, jól ötvözi az operatőr és zeneszerző munkáját. Ezt kéne HP filmekhez alapul venni. Nagyon megnézném, hogy milyen lett volna a sorozat, ha teljes egészében ő rendezi.

2020.10.08 Kinga Nagy

Nagyszerű film!

2016.12.26 zelmaci

Kedvencem a Harry Potterek közül. Ebben a filmben odavoltam Ron karakteréért.

2016.11.29 amerikaipite

Gyerekkorom kedvenc filmjeim között a Harry Potter filmek is szerepelnek, ahogy ez a film is! Izgalmas, látványos film! Jól játszanak benne a színészek, mindenképp megéri megnézni!

2018.04.07 Anett Balogh

Szuper! Mind könyv mind filmben is tökéletes a kedvencem a Harry Potter barmikor megnézném megunhatatlan.

2017.03.04 melianyu

Egyszerűen imádom az összes Harry Potter filmet. A gyermekeimmel együtt imádtuk mindet. Bárcsak lenne még,még,még.......

2017.07.19 nandris99

Én nagyon szeretem a Harry Potter filmeket. A könyveket is elakartam már régen olvasni de sose jutottam még el odáig. Szerencsére mindig jönnek újabb jó ismeretlen sztorik. Imádom a világát.

2015.09.10 Sziszi

Végre egy rendező, aki megértette, hogy nem látványt, hanem hangulatot kell felépíteni. A dementorok nagyon jól sikerültek, nem öncélú CGI, az Azkaban valami nagyon félelmetes helynek tűnik, nagyon jók a karakterek. Minden perce leköt, fojtogató atmoszférája odaszegez a székhez. Szeretem!

2017.02.05 Tius0706

Imádom a H.P. filmeket, mert olyan varázslatosak! Ez a film is remek lett, aki még nem nézte meg, annak csak ajánlani tudom.

2019.10.07 [email protected]

Igen Yesa1

Nagyon nagyon. megremit a film , a legjobb resz az ket torony .na meg az azkabani fogoly ..fuss csalad fuss????????????‍♂️????????????????????????????????????????????????????????????????????????????