Halálos iramban: Hobbs és Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2020.11.29 Karoly Kiss

Nincs helye még a filmnek...

Hát, nem tudom még hová tenni. A színészek kissé agresszívak. A filmet 86%-ra értékelem.

2019.07.29 Torres9

A Halálos iramban franchise első filmje inkább lett kémparódia, mint bármi más. Persze, ha ez volt a cél, akkor okés, de én azért egy kicsit többet vártam tőle. Grandiózus, azt nem lehet letagadni, de elég buta is, szerintem lehet olyan akció-vígjáté... Több

2020.11.11 TIBOR

A haverzsaruk

Tetszett a színészek, tetszettek a poénok, még akkor is, ha nem volt olyan sok belőlük. Hihetetlenül érdekes volt a sztori. A káromkodás nem tetszett benne, de abba is tettek egy kis humort. Ajánlom 16 éven felülieknek, élvezni fogjátok. Az akciójeleneteket elnézve hát, azok is túl erősek még 16 éven aluliaknak. Tetszett az a jelenet, mikor a motorosok üldözték Hobbst, Shaw-t, illetve a húgát. Jó volt, hogy a film végén Hobbs és Shaw között szent volt a béke. Meg mikor gereblyékkel támadtak Brixtonra. Élveztem.

2019.07.28 Chabee

Nem is tudom, nekem valami nagyon hiányzott valami, ami korábbi Halálos iramokban megvolt. Kicsit sótlan a sztori, bár el kell ismernem, hogy remekül meg van írva és jók a karakterek is. A humora pazar, de engem személy szerint egyszerűen hiányérzet fogott el a film végére.

2019.07.26 lnorbert33

Gyerekek, eszméletlenül pörgős ez a film. Meg merem kockáztatni, hogy ez a legjobb Halálos iramban film, ami valaha készült. A legjobb karaktereket hozták át, és a legjobb rendező csinálta az egészet. Egyszerűen látni kell! Nekem konkrétan elállt a szavam.

2020.01.29 Kádašy Endre

Végre egy jó akció-vígjáték jó szinészekkel ;)

Nem vagyok a Halalos iramban c. filmek híve, de gomdoltam unalombol megnézem ezt a részt főleg a két jó szereplő miat. Ez a fajta rész brutalisan jó volt, tele vicces dumakkal ill. rengeteg akcio jelenettel :) Egy kivaloan jo filmet hoztak össze :) remélem lesz folytatása :) :)