Halálos iramban: Hobbs és Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Artsomnia
2019/08/13

A Halálos Iramban: Hobbs és Shaw felettébb szórakoztató darabja lett a sorozatnak és egyben karikatúrája is. Több

Supernatural Movies
2019/08/13

A zúzda vegyjele: D2S - Halálos Iramban: Hobbs és Shaw
Én bátran felvállalom, a kövezést is bevállalva, hogy imádom ezt a szériát és elég keményen elfogult is vagyok vele szemben, de számomra ez lett a kötelező guilty pleasure, amit bármeddig eltudnék nézni. Több

Revizoronline.com
2019/08/13

A statham, a johnson, meg a fekete terminátor
Pakolhattak volna több, legalább ennyire érthetetlen részt a filmbe, és kevesebbet a szokásos lepukkant orosz gyártelepekből, de a nagyköltségvetésű trashfilmek rajongói így sem fognak csalódni: a Hobbs & Shaw pompás agyzsibbasztás a tikkasztó nyári nagymelegben. Több

A CineMániás - Az online filmmagazin

Értékelés: 8.5/10
Tesztoszteronhuszárok balladája
Összességében azt mondhatom Leitch és csapata abszolút sikerült meglepjen. Nem elég, hogy a széria legjobb darabját rakták össze, de az év akciófilmjét is sikerült összehozniuk, első osztályú kivitelezésben. Több

24.hu
2019/08/13

A Hobbs és Shaw-t két dolog különbözteti meg az újabb Mission: Impossible-filmektől. Egyrészt ebben nem játszik Tom Cruise, másrészt a rivális akciófilm-sorozattal ellentétben itt felhorgad a szamoai nemzeti büszkeség. Több

Smoking Barrels
2019/08/13

Még a nyári uborkaszezont szemlélve se tudom ajánlani a Hobbs & Shaw-t, senkit nem fog veszteség érni, ha inkább megvárja a következő számozott epizódot. Több

Art7.hu
2019/08/13

A köpcös, az óriás és a deus ex machina
Úgy tűnik David Leitchnek sikerült létrehozta az újkori popcornmozi mintapéldányát. A filmet, amiben már nem számít sem a történet, sem az üzenet, a teljesen üres, mégis kétségtelenül élvezetes egyirányú utazás akcióföldére. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!