Halálos iramban: Hobbs és Shaw (2019)

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Vélemények: Halálos iramban: Hobbs és Shaw (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Syracuse Nézhetetlen  2019. 08. 13.
Van, aki még szereti ezeket a filmeket?

Vannak a klasszikus darálós akciófilmek, amikről az ezredik bőrt is le lehet húzni, akkor is nézni fogják az emberek. Meg amúgy is, mind egy kaptafára megy, szóval alapból egy új széria is az ezredik bőr egy más köntösben. Ez a sorozat igazából már az első résznél gagyi volt, de fiatalon még szeretni is tudtam, viszont a 4. rész óta szó szerint hulladék.

HETEDIK   2019. 08. 02.
Ne told túl, maradj cool!

A halálos iramban franchise beleesett ugyanabba a hibába, mint a Star Wars. Elkezdte gyártani a teljesen felesleges spin offokat. Statham és Rock nagyon jól heccelték és cukkolták egymást a 7-ik és 8-ik részben, jókat lehetett rajtuk röhögni, de ehhez készíteni egy teljesen különálló filmet? Minek? Jó-jó tudom a pénz miatt, de akkor már legalább hozzuk a korábbi színvonalat. Mert itt minden túl lett tolva, ami a 7 és 8-ban működött. Túl sok a keménykedés és ez már inkább fárasztó mint szórakoztató, rengeteg gyermeteg párbeszéd van, mint mikor az oviban cukkolják egymást a gyerekek hogy én vagyok az erősebb, de nem mert én, de nem mert én. Kb ez a színvonal, persze az akciók látványosak, de rengeteg minden benn volt ezekből az előzetesben, szóval semmi meglepőt és extrát nem tud nyújtani. Idris Elba sem tudott sokat hozzátenni, teljesen súlytalan gonosz, mondjuk ennek részben az az oka hogy amúgy is csapnivaló színész. Kicsit kezd unalmas lenni hogy Statham goromba nézésével meg Rock keménykedésével próbálnak mindent eladni. Jobban örültem volna ha inkább leforgatják a kilencedik részt velük együtt, mint így teljesen elpocsékolni rájuk egy teljes filmet. Ahogy az Axe reklámban is mondják: ne told túl, maradj cool! Na itt pont az ellenkezője történt...

Ms. Akárki   2019. 08. 04.

Autó versenyzős filmek annyira nem a kedvenceim, de ez egész kellemes kikapcsolódás volt. Pörgős alciójelenetek, száguldás és klassz zenék egyvelege. Jason Statham nem éppen a kedvencem. Itt is ugyanazt a jól bevált karakterséját hozza csak.

philboy   2019. 07. 31.

Ha a megfelelő elvárásokkal állsz hozzá, nem fogsz csalódni. A Hobbs és Shaw egy piszkosul lendületes akciófilm, amiben egy percre nincs leállás, de annyira, hogy már-már fárasztó. Johnson és Statham párosa kimondottan jó, simán elviszik a gyengébb részeket. Messze nem tökéletes film, de arra, hogy kikapcsold az agyad két órára, arra nagyon is megfelelő. Lazán jár érte a 4 csillag

Torres9   2019. 07. 29.

A Halálos iramban franchise első filmje inkább lett kémparódia, mint bármi más. Persze, ha ez volt a cél, akkor okés, de én azért egy kicsit többet vártam tőle. Grandiózus, azt nem lehet letagadni, de elég buta is, szerintem lehet olyan akció-vígjátékok készíteni (volt már rá példa), ami nem akar teljesen infantilis lenni. Legyen ez most egy közepes.

vitto   2019. 07. 28.

Nem is tudom, nekem valami nagyon hiányzott valami, ami korábbi Halálos iramokban megvolt. Kicsit sótlan a sztori, bár el kell ismernem, hogy remekül meg van írva és jók a karakterek is. A humora pazar, de engem személy szerint egyszerűen hiányérzet fogott el a film végére.

pepmed   2019. 07. 26.

Gyerekek, eszméletlenül pörgős ez a film. Meg merem kockáztatni, hogy ez a legjobb Halálos iramban film, ami valaha készült. A legjobb karaktereket hozták át, és a legjobb rendező csinálta az egészet. Egyszerűen látni kell! Nekem konkrétan elállt a szavam.