Holtak hajnala

Dawn of the Dead

2021.05.19 Di Canio

Ez az egyik legjobb zombis film, kár, hogy nem volt folytatása.

2023.03.27 Gamehun638

Ez már egy igazi remake

Kifejezetten korrekt újrázás lett ebből. Rókabőr, de tudott újítani. Szerintem itt már inkább a modernkori akcióra mentek rá, és nem a Romero-féle társadalomkritikára. Jót tett a filmnek. Szimpatikus szereplők. Igazi akcióbomba a film. Mint a 78-as filmben, itt is egy bevásárlóközpontba barikádozzák el magukat. Nincs happy end. Csak a nyers valóság, ha lehet annak nevezni.

2023.01.31 Lóri Ádámcsik

Izgalmas. Pörgős. Jók a szereplők és a történet is. Simán lehetne folytatást is készíteni belőle.

2022.03.04 Artúr

Kiváló szórakozás, old school élmény

Ha közepes zombifilmre vágysz, akkor nagyon ajánlom ezt az élvezetes filmet. A közepes itt nem annyira pejoratív, egyszerűen kiszámítható, nem túl bonyolult karakterisztikával. Aki látott már 2 horrorfilmet, amiben élőhalottak vannak, az pontosan tudni fogja, hogy mi lesz a végkifejlett. Mindettől függetlenül a kis motivációk, a parányi dialógusok, összenézések üde szórakozássá varázsolják a sejthetőt. Ajánlom!

2017.11.03 SzFa

Az egyik legjobb zombiapokalipszises film. Izgalmas, élvezetes, néhol humoros film. Könnyű bele élni magunkat. Tetszik, minden zombis rajongónak csak ajánlani tudom.

2017.05.29 vivikejencikelara

Elment egynek. Csak sajnos a legtöbb hasonló történetű film ugyan ilyen. Mint zombis film, nagyon jó, csak már túl sok ilyen film van és nehéz különbségeket felfedezni.

2017.06.01 jencike1985

A legtöbb zombis film ilyen. Mégis azt mondom ez azért tök jó lett. Néha már inkább vicces mint ijesztő de aki szereti a zombis filmeket az ne hagyja ki ezt sem.

2016.05.10 wooderman

Nem lenne rossz film, de szinte semmi kreativitás,semmi meglepő nincs ebben a nem túl félelmetesre sikerült tömeggyártott filmben.Szokásos zombi-apokalipszis,éhes húsra éhező félholtak.:(

2023.12.30 SzimikeésBéci

Az alaptörténet jónak ígérkezett, de a színészi alakítások, illetve a film vége abszolút nem tetszett nekünk. Az élőholtak mozgása már a vicc kategóriát ütögette.

2016.09.27 Zoe091

Jól indult, de miután jött a plázás jelenet átment erotikusba. Azt az részt már majdnem hogy untam, mert horror filmet ültem le nézni, nem pedig valami romantikus történetet. Ettől eltekintve jól meg lett csinálva, izgalmas és váratlan részei is voltak.

2015.03.19 mimi

A műfaj kedvelőinek kötelező darab. Igazán borzongató horrorfilm, nagyon nyomasztó atmoszférával, de épp ettől jó, a maga nemében az egyik kedvencem

2015.04.26 wirwil

Nagyon régen láttam ilyen jó horror-filmet. Azt hiszem ez volt az a film, amiben végre átéltem a zombi világot, ez előtt a hideg kivert az ilyen filmektől. De itt!

2016.05.08 anita9215

Horrornak épp horror lett csak nem az a hideglelős amit vártam is volna tőle. Ezt a filmet nem tudom az egekbe magasztalni mivel igazán nem az én szájízemnek megfelelően alakult. Annyira rossz nem volt a történet, de az, ahogy tálalták nem vette be a gyomrom. Inkább nevetnem kellett rajta.

2015.08.12 Corazon.Donq

Kegyetlen! Ez az első szó, ami eszembe jut. Persze rögtön hozzá is teszem, hogy kegyetlen jó. Mert ez bizony az, magával ragadó szereplők és ámulatba ejtő volt a sztori. Így kell igazán szórakozni egy filmen.