Végre otthon!

Home
Bernie

Brian Stepanek
Matt Jones

Egy mogorva, magányos és makacs lány egy nap rátalál a népe elől bujdosó, a Galaxis legidegesítőbben optimistának tartott lényére. Bár kettejükben az ég egy adta világon semmi közös nincs, mégis összefognak, miután üldözői rátalálnak a jövevényre, és a nyomukba erednek. A páros fejvesztett… Több

Rendező: Tim Johnson
Forgatókönyvíró: Tom J. Astle, Matt Ember, Adam Rex
Premier (HU): 2015.03.26. | HBO Max (2021.04.03.) | Netflix (2021.05.16.)

2020.09.12 harnas1207

Egyszer is alig nézhető rajzfilm. Csöpögő érzelgőség és a logikátlan sztori mellé kapunk pár cicás poént. A Julien király utánzatú kapitány is kellemetlen volt. Számomra az ufós rajzfilmek nem jönnek be. De a célközönségnek pont megfelelő, se több, se kevesebb.

2017.04.14 indingo

Pont ilyenre számítottam. Az űrlények picit furcsák voltak, de mindenképpen kedvelhetőek. A cica imádni való volt és a kislányt is kedveltem. A története helyes.

2015.10.23 dulkap

Számomra a tipikus egyszer nézhető kategória. Van benne kis humor, kis mondanivaló, kis látvány. Azonban valahogy az egész olyan súlytalan, amire másnap már nem nagyon emlékszik az ember. Persze gyerekfejjel biztos élvezetesebb.

2017.07.26 Deku

Egyszer bőségesen elég ez a mese nem rossz de nem a legjobb. Karcsú kis eresztés lett. Mondanám a legszívesebben, de akadnak jó pillanatai a filmnek, ami miatt nem tudom egyértelműen rámondani, hogy borzalmas.

2018.07.25 dailyfilmsan

Nagyon bejött ez a kis mese. Megnevettetett és elgondolkodtatott is. A zenei aláfestései nagyon jók. Nagyon tetszettek a földönkívüli lényeg habitusa és külleme. Nem csalódtam.

A film összbevétele 386 041 607 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 57 699 179 forintot termelt.

Steve Martin második animációs filmje az Egyiptom hercege után (1998).Szerző: diumiu

A Dreamworks Animation 2. olyan filmje aminek a földönkívüliek a témája, a Szörnyek az űrlények ellen (2009) után.Szerző: diumiu

A Dreamworks Animation 4. filmje a Shrek (2001), az Így neveld a sárkányodat (2010) és Az öt legenda (2012) után.Szerző: diumiu

A filmet eredetileg 2014. november 26-án mutatták volna be az Államokban, azonban a gyártó úgy döntött, hogy öt hónappal eltolja a premiert, míg a Madagaszkár pingvinjeinek debütálását előbbre hozza. Szerző: hp

(2015. 03. 30.)
Alig cuki, alig vicces
A Végre otthon! tökéletes példa arra, hogy cukisággal még egy gyerekeknek szóló mesét sem lehet jól eladni. Főleg, ha még ezt az egy erősséget sem sikerül kiaknázni. Több

(2015. 08. 04.)
Egy búv az űrből
Startol a DreamWorks legújabb családi mozija, de a plázákban ne nagyon keressük. A Túl a sövényen és a Z, a hangya rendezője a földönkívüliek boldogulási esélyeit boncolgatja gyerekbarát módon. Több

(2015. 05. 05.)
Van, hogy az ember megbánja egy-két könnyelmű ígéretét. Én a kisöcsémnek névnapja alkalmából egy mozizást szavaztam meg, és jó testvérek módjára felosztottuk a melót: én fizettem a jegyet és a popcornt, ő választotta a filmet. Több