Förtelmes főnökök 2

Horrible Bosses 2
Christoph Waltz
Christoph Waltz
Charlie Day

A három jó barát, Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) és Kurt (Jason Sudeikis) elhatározzák, hogy a maguk urai lesznek, és vállalkozást alapítanak. Azonban nem sokáig örülhetnek a főnöktelenségnek, ugyanis egy befektető (Christoph Waltz) tönkreteszi őket. A barátok ismét… Több

Rendező: Sean Anders
Premier (HU): 2014.11.27.

2021.04.04 Hondati

Mérhetetlen rossz folytatás

Ennél erőltetettebb szerepjátékokat nem láttam. Kár volt megnézni. Az első epizód után hervatag silányság. Bűnrossz!!!

2018.01.19 mamiéstöti2

Az első rész az egyik legjobb vígjáték az utóbbi időben, de ez sajnos egyáltalán nem sikerült jól. Csalódás.

2017.10.14 Deku

Nálam nem azt az érzést váltotta ki és így elég furcsán hatott rám ez a film. Viszont összességében nem is lett annyira rémes, bőven a nézhető kategóriába esik szerencsére. Egyszer érdemes megnézni.

2018.08.21 erahurka

Nem érzem annyival rosszabbnak az első résznél, bár nekem az sem akkora kedvencem. Korrekt, kicsit extrém vígjáték ez is, simán nézhető folytatás.

2019.08.04 Ms. Akárki

Ritka unalmas egy vígjáték volt sajnos. Csalódás az első részhez képest pedig már az se volt tökéletes. Még egy bőrt le akartak húzni erről a történetről nem nem sikerült nekik. Kiszámítható nagyon.

Az akcióban használt adóvevőkön a Dóra, a felfedező című sorozat címszereplője, Dóra látható.Szerző: LionelMessi10

37 millió dollár bevételt hozott a film.Szerző: LionelMessi10

42 millió dollár volt a film költségvetése.Szerző: LionelMessi10

Ez volt az első alkalom, hogy Jennifer Aniston szerepet vállalt egy folytatásfilmben.Szerző: ps

(2015. 08. 06.)
Nagypályás lúzerek
Az első rész túl sok pénzt termelt ahhoz, hogy ne készüljön el a folytatás. A cím amennyire eredeti, annyira megtévesztő is, Nick, Kurt és Dale ezúttal főnökök nélkül kerülnek a saját maguk által okozott bajba. Közel annyira jó, mint az előző, csak ezt máshogy éri el. Több