87% 2099 szavazat

Agymanók

Inside Out

2016.10.14 lolita13

nagyon cuki film, családok számára tökéletes és szerintem nagyon kreatív a történet.

2018.10.22 Csillagpor

Nagyon jó és tanulságos mese. Érdekes volt nézni ahogy bemutatják gyerekek számára a belső hangokat, érzelmeket és azok mozgatórugóit. Bár a háttérben megbúvó lényeget sajnos a gyerekek biztos nem értették, de attól még kíváncsi lennék egy folytatásr... Több

2017.10.14 kevelin

Imádom a filmet. Annyira nem gyerekeknek való de felnőtt rajzfilmnek nagyon tanulságos. az hogy ilyen játékos módon bemutatja mire hogyan reagálunk és hogy azokat a cselekdeteket milyen érzelmek irányítják zseniális. Köszönöm az alkotóknak, jó lenne ha lenne második része vagy akár állatokról szóló rész

2019.01.23 Timcsi

Én egy baráti társasággal néztem meg, főként felnőttek. Mi jót mulattunk rajta. A története elgondolkodtató és állati vicces.

2019.04.23 petraszab

Nagyon értelmes, és jól összerakott kis mese. Sokat lehet rajta nevetni, és mindenki felismer benne egy-egy jelenetet, ami már vele is megtörtént.

2017.08.06 felicity

Egy nagyon jó intelligens, normális film. Van értelme. Egy kicsit még tanulni is lehet belőle. :-).

2022.01.06 Miska bácsi

Jó pár éve már láttam a filmet, de újranéztem, és most jobban is tetszett. Már akkor is díjaztam a gondolataink és érzéseink ábrázolásának módját, de túlontúl leegyszerűsítettnek tartottam, leginkább azt, hogy 5 alapérzelem-karakterrel le van tudva a... Több

2016.04.02 Annuska

Szuper kis mese kiváló humorral, bár a legtöbb poén a gyereke csak egy bizonyos kor után értenek. Éppen ezért felnőtteknek is kiváló kikapcsolódás a film. Szép a grafikája bár a manók kicsit nyomik. Amúgy ajánlom mindenkinek.

2018.03.18 hackerjulcsi

Nagyon ötletes film, tetszik az alapvetés az agymanókkal kapcsolatban, viszont valahogy a kivitelezés és az összhatás rendkívül bugyuta és irritáló lett a számomra.

2017.10.31 Zsceeeka

Magamtól nem vetemedtem volna a megnézésére, de keresztlányomnak kellett keresnem valami nézhetőt, erre esett a választás. Nem volt rossz döntés, aranyos, de néhol eszes is ez a filmecske, a mai felhozatalban még az üdítőbbek közé tartozik.

2016.07.25 Leilani

Nagyon szórakoztató, könnyed ez a film, viszont a mondanivalója nagyon mély, a történet kidolgozása bámulatos, a karakterek nagyon kifejezőek. Minden korosztály számára nagyon ajánlom nem csak gyerekeknek készült.

2017.08.31 moviewer

Igazán remek film. Nagyon jó a történet és maga a kivitelezés is. Egy olyan témával foglalkozik, ami kissé tabu státuszba van tolva a jelenlegi társadalomban. És teszi mindezt egy hihetetlenül okos és aranyos, akár gyerekeknek is könnyedén befogadhat... Több

2016.01.15 Curacao86

Unalmas, erőltetett, kiszámítható és több eleme más filmekből átvett (lopott). elpocsékolt másfél óra volt, amit a megtekintésére szántam. Mindig legyünk derűsek, fogadjuk el a változást, bla bla meg még az összes tanmese, okosság, közhely, életigazs... Több

2017.09.27 SzFa

Elkezdtem nézni, de untam, nem bírtam végig. Szerintem ez már nagyon gyerekes lett. Úgy gondolom, hogy a jó mese nem csak a gyerekeket, de a felnőtteket is szórakoztatja és ebben ez nem volt meg. A megalkotás igazából aranyosra sikerült, csak a történet túl gyenge.