87% 2099 szavazat

Agymanók

Inside Out

2018.11.22 harnas1207

Összetett mese, van mondanivalója és története. Nem vagyok animációs film rajongó, de ha ajánlani kéne egyet, ez biztos olyan lenne.

2016.08.05 mamiéstöti2

Aranyos kis mese volt, érdekes szemszögből közelítette meg az emberpalántában lezajló érzelmeket.

2021.07.19 Laca//Ho/rr/oR//

Pszichológia óra rajzfilmbe tekerve

Nagyot robbantott ezzel a Pixar, hiszen nemcsak megnyerték az Oscar-díjat, de szerintem ennél sokkal többet is. Egy olyan elképzelésű animációs filmet tettek le az asztalra, ami nemcsak aranyos, vicces, hanem iszonyat jól mutatja be az agy működését, egy nagyon okos rajfilmet láthattunk. Minden korosztálynak, még a felnőtteknek is bátran ajánlatos. Kreativitásban és megvalósításban kiemelkedő volt az elmúlt évek után. Ezt a mesét még pszichológia órákon is bátran ajánlanám elemezésre, mert az agy működését remekül mutatja be, és nem tanító/oktató jelleggel, mindezt rajzfilmszerűen teszi. Egyszerűen le a kalappal, nagyon ötletes kis családi-animációs film lett belőle. Nagy dicséret ennek a húzásnak mind a Pixartól, mind a készítőktől.

2016.03.07 citizenfour99

Pixar studios. Ennyi néha elég is, hogy megalapozottan mehess el a moziba. De ennél a filmnél még ezt az általánosítást is felultudta múlni, mivel még ahhoz képest is kiemelkedő. Rengeteg Hipe-ot kapott de megérdemelten. Tetszett, nagyon is, és vicces is.

2016.09.11 puffancshercegnő

Az egyik legjobb animációs film az utóbbi években. nem csak a kisgyerekek élvezték, de minden felnőtt is. Igaz kicsit talán felnőttes, mert gyerekek nem mindent érthetnek meg belőle, de attól még jó kis családi film. Bemutatni, hogy az érzelmeknek is... Több

2018.04.20 TomÁcs

Már többször láttam, de érik egy újabb nézés. Tetszettek ezek a megfoghatatlan lényecskék, nevezzük őket manóknak. Akár több tulajdonságot is megtestesíthettek volna.

2016.04.18 andor50

Nagyon érett és nagyon okos animációs film. Nem biztos, hogy a kisgyerekeknek amiatt fog tetszeni, ami miatt nekem, vagy más felnőtt nézőknek, de erre a filmre lehet azt mondani, hogy kicsiknek és nagyoknak egyaránt szól. Hiba lenne kihagyni, aki teheti nézze meg, nagyon jó!

2016.05.10 VvV

Szerintem ez a mese inkább a felnőtteknek lett kitalálva, ők jobban értik a poénokat. A gyerekek csak kamilláznak.

2016.01.17 beero88

Piszkosul jó módon valósították meg ezt az elképzelést. Mindennek van értelme ha belegondol az ember és tele rakták érzelemmel. Külön tetszett, hogy nem nyomták el egyik érzést a másik miatt. Bemutatják, hogy néha szomorúnak is lennünk kell mert nem elég csak az öröm.

2023.03.09 Informer2

Az Agymanók egy 2015-ben bemutatott animációs film, amelyet Pete Docter és Ronaldo Del Carmen rendezett. A film egy igazán fantasztikus és izgalmas utazásra invitálja a nézőket az emberi elme mélyére, és bemutatja a különféle érzelmek, gondolatok és ... Több

2018.01.16 diumiu

Az utóbbi idők egyik legjobb meséje nálam az Agymanók. Hihetetlenül jól összerakták a karaktereket, de leginkább a mondanivalója ami nagyon tetszik. Mese, de nem csak gyerekeknek, sőt. Érdemes lenne mindenkinek megnézni ezt a mesét.

2017.07.24 Lonka

Nagyon tetszett a mesefilm, az érzelmek színekhez való kapcsolásai s jó döntésnek bizonyult. Szép a grafikája és volt mondanivalója is, jó volt.

2016.09.26 Greeta

Nem igazán gyerekeknek való szerintem, az igazi, mély dolgokat ők még nem értik.

2019.04.12 MidoD7

Mit is fűzhetnék ehhez a filmhez? Fergetegesen jó sztori, eredeti és magával ragadó. A zene tökéletes, a színészek is nagyon szépen hozzák a tőlük elvárt karaktereket. Nem kellett csalódjak.