87% 2099 szavazat

Agymanók

Inside Out

Bill Hadert, aki Majrénak kölcsönözte a hangját, a Saturday Night Live-os alakítása miatt kérték fel a szerepre.Szerző: Bogi87

Amy Poehler mérhetetlenül boldog volt, hogy ő lehet Derű szinkronhangja.Szerző: Bogi87

Amy Poehler számos jó ötlettel hozzájárult a filmhez.Szerző: Bogi87

Az alkotók tartottak tőle, hogy Amy Poehler nem vállalja el a felkérést szinkronizálásra, ám félelmük alaptalan volt.Szerző: Bogi87

Amy Poehleren kívül mást el sem tudtak képzelni Derű hangjának.Szerző: Bogi87

A szinkronhangok kiválasztásánál fontos volt, hogy az adott hangszínész, de csak a szereplő hangját, hanem lényét is vissza tudja tükrözni.Szerző: Bogi87

Hogy kik lesznek a szereplők szinkronhangjai (Amy Poehler, Lewis Black, Mindy Kaling, Bill Hader és Phyllis Smith), azt 2013. augusztusában jelentették be. Szerző: Bogi87

2013. augusztusábn hozták nyilvánosságra a film történetét.Szerző: Bogi87

2013 februárjában véglegesedett, mi legyen a film címe.Szerző: Bogi87

Pete Docter a következő nyilatkozatot tette a filmmel kapcsolatbn: "A legnehezebb kihívás a filmben maga az összehangolás, hiszen párhuzamosan be kell mutatni, hogy mi történik a kislánnyal, és hogy ezalatt mi zajlik le a fejében.[7] A karakterek nagyon dinamikusak, mivel sokáig törtük a fejünket azon, hogy milyenek is legyenek az érzelmek. Végül abban maradtunk, hogy olyan jellegekkel ruházzuk fel őket, ami leginkább jellemzi az adott érzelmet. Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel, mert azt hiszem a film pontosan tükrözni fogja majd, milyen is lehet egy érzelem, ha személyként gondolunk rá." Szerző: Bogi87

A film az eredeti tervekhez képest később került bemutatásra, ugyanis megváltoztatták időközben a történetet.Szerző: Bogi87

Eredetileg Derű mellett Majré lett volna a történet másik főbb szereplője, ám a rendező lecserélte őt Bánatra.Szerző: Bogi87

Az eredeti elképzelés az volt, hogy Derű és Majré elvesznek Riley fejében, együttes munka kell hozzá, hogy visszataláljanak a Fejhadiszállásra.Szerző: Bogi87

Amy Poehler fejéből pattant ki az ötlet, hogy a film Derű fejlődését mutassa be.Szerző: Bogi87