Csillagok között

Interstellar

2015.02.24 andor50

Számomra nagyon érdekes hogy megosztó film lett, mert nekem nagyon tetszett. Én nagyon szeretem a fizikát, főleg a csillagászati oldalát és amilyen fekete lyukat odaművelnek az zseniális. Ráadásul Anne Hathaway a kedvenc színásznőm.

2018.04.04 Filmelemző

Érdekes, különleges, fordulatos de ugyanakkor túl lehangoló ahhoz, hogy szórakoztatónak lehessen nevezni. A karakterek kibontatlanok mert a sok tudományos kérdés és felvetés mellett még a hosszú játékidő sem elég a szereplők alaposabb bemutatásához. ... Több

2015.05.05 hsanya182

Elég jóra sikerült a film! A tudományt, az emberi tulajdonságokat, a belső megérzéseinket, és a spiritualizmust egy egész összefoglalóba gyúró történet kerek egészét képzeli el ! Megáll az idő úgy telik el a 3 óra!! Megéri megnézni többször is! ;)

2017.12.29 diumiu

Számomra ez egy lenyűgöző film volt. Nagyon szeretem az ilyen témájú filmeket és ez az elejétől a végéig lekötött, nagyon tetszett. Látványban fantasztikus, csak ajánlani tudom.

2017.07.31 Lonka

Első nézésre fel sem fogható alkotás. Nagyon összetett és érdekes történettel. Misztikus és szövevényes történetvezetés, remek szereposztásban.

2015.06.05 Dodi

Christopher Nolan egy remek rendező és író, kiváló filmet hozott össze. Igazán elgondolkodtató film A színészek nagyon jól játszanak, a látványvilág is jól kidolgozott.

2017.12.09 Greeta

Nagyon furcsa film, amin sokat kell gondolkodnia az embernek, hogy rendbe tegye magában a dolgokat. Mindenkinek mást jelent a film és talán ettől különleges.

2019.04.06 MidoD7

Nagyon odaütött ez a film, ahova kell. Kevesebbet nem is adhatnék egy négyesnél. Nem is beszélve akkor már a színészekről. Szerintem igazán szerethető a történet is, így nincs semmi baj vele. Leköti az embert.

2019.01.29 Timcsi

Remek film, nagyon izgalmasan alakulnak benne a szálak. A misztikus vonal is szuper.

2019.04.27 petraszab

Nem mindenki tudja értékelni a filmet. Voltak benne hibák szép számmal, de mégis magával ragadja a nézőt.

2017.10.13 kevelin

Nagyjából 10x láttam már. Imádom ahogyan belemegy ebbe a tudománnyal nem feltétlenül magyarázható párhuzamos univerzum témába. Tökéletesen adagolt, emészthető film. Mindenkinek ajánlom. A Sci-fi nem a kedvenc műfajom ez mégis magával ragadott.

2015.02.09 Milanman

Talán sosem lesz etalon, de ígéretes mű a Csillagok között

Előzetesen azt mindenképpen érdemes leszögezni azok számára, akik ismerik/szeretik a rendező munkáit, hogy ez egyszerre tipikus és atipikus Nolan film. Tipikus, mert bátor, bevállalós, innovatív, lélegzet elállító és magával ragadó helyenként és atip... Teljes kritika

2018.02.07 TribeBubu

Elsőre és másodszorra is hihetetlenül jó élmény ez a film. Igaz, Nolantől még nem láttam rosszat, de eddig ez a kedvenc tőle. Nem is nagyon lehet mit írni, mert minden perfekt ebben a modern Odüsszeiában. Ember legyen a talpán, akinek nem szorul össze a szíve a nézése közben legalább három alkalommal.

2018.03.24 Queenakasha

Nolan is azok közé tartozik akik nem nagyon tudnak hibázni. Látszik a sok munka a filmen és tényleg nem lehet rossznak mondani, de nekem nem lesz a kedvencem. Nem az én világom és túl hosszú is lett. Viszont amit imádtam benne az a zene.