Csillagok között

Interstellar

2019.08.12 Szilonka

Elgondolkodtató film, bennem sok kérdést felvetett. A látványa lenyűgöző és Matthew játékát is öröm volt nézni.

2019.03.12 MP170506

Számomra ez egy értelmetlen film. Háromszor futottam neki, harmadjára sikerült végig nézni, de így se nyerte el a tetszésemet. Volt már, láttunk már hasonlót, semmi újat nem mutatott.

2019.02.24 Norbert93

Igazán igényes, elgondolkodtató amit megszokhattunk már Nolan papától. Néha azért kicsit túlgondoltnak és felhype-oltnak érzem, de legalább egyszer mindenkinek látnia kell ezt az elmét megmozgató sci-fit.

2016.05.08 TomÁcs

Különleges film az nem kérdés, bár nekem jobban tetszett az eleje, a végét túlzásnak és fennköltnek éreztem. A története érdekes, bár ezekből az világűrös filmekből már kezd kicsit sok lenni.

2018.11.22 harnas1207

Elsőre nagyon béna filmnek tartottam. Másodjára már jobban tudtam értékelni. A fő bajom az egésszel, hogy a lezárás nagyon tré lett. Giccs a giccsben. A tipikus mi volt előbb a tyúk vagy a tojás esete is fennáll. Nah ezt nagyon utálom. Viszont pár ér... Több

2020.09.26 Caravaggio1978

Érdekes érzések

Tehát olyan kicsit meditáció volt nekem ez a film,elgondolkodik az ember az életén,a világon,stb,érdekes.és jó érzések töltöttek el utána,nekem tetszett maga a történet,a szíbnészek is jól szerepeltek.

2018.12.28 BoBamburg

Utóbbi időkben kétségtelenül a legdögösebb Tudományos fantasztikus film. Nolan megint valami zseniálisat alkotott, ami a közel 3 órás játékideje alatt végig leköti a néző figyelmét, méghozzá minőségi módon, nem mindenféle CGI-os parasztvakítással, ahogy manapság a legtöbb Sci-fi teszi (lásd Star wars és társai).

2017.10.23 Bazzzsi

Nem egy egyszerű film, de annyira nem is bonyolult, mint ahogy sokan állítják. Ha ez az idő kérdés nem lenne annyira em lenne nagy szám a film. De van és így kell nézni.

2018.11.09 VvV

Nem mindennapi történet az biztos. Aki még nem látta sürgősen nézze meg. A sztori mesterein kidolgozott.

2020.06.02 drg0602

Nagyon jó témát feszeget film. Szuper jó színészi teljesítmények, látványos, igaz helyenként egy kicsit lassú. De a film vége mindenért kárpótol. Film zenéje meg egyenesen lenyűgöző. Utóbbi idők legjobb sci-fi alkotása. 10/10

2018.07.30 Norbi

Még egy ilyen ritka jó sci-fi filmet nem láttam. Most aztán ott van a mérce valahol az űrben. Rengetegszer néztem már meg, és fogom is. Magával ránt és nem ereszt.

2016.01.17 beero88

Nekem ez a film nagyon tetszett, imádom az olyan filmet ahol agyalni is kell. Nagyon sok mindennel játszik egyszerre és ez tetszetős. Bírom ezt az úgynevezett körforgást hogy egymásba csatolódik nekem nagyon bejött.

2023.04.16 Informer2

Ha valami, akkor ez.

A film egy 2014-es amerikai sci-fi, amelyet Christopher Nolan rendezett és írt. A történet egy apát és lányát követ nyomon, akik az emberiség jövőjét próbálják megmenteni az űrben. A filmben felfedezhetőek a sci-fi műfaj klasszikus elemei, mint példá... Teljes kritika

2016.11.25 Fahéjgolyó

érdekes film lett. egyszerre próbál érzelmi és tudományos síkon is mozogni, és elég jól össze is jön neki. nagyon jól vezeti a történetet, elgondolkodtató. többszöri megnézéssel sem lesz unalmas