Csillagok között

Interstellar

2022.01.21 acura steve

Számomra nem nagy durranás, fikció az egész! Csak mert tudományos köntösbe bújt képtelenség, úgy, mint az "Eredet".

2021.11.10 CsakEgyCsajszi

Egyik kedvenc filmem. Imádom, sokszor láttam és fogom is. Nagyon ajánlom, mestermű... Napokig az ember fejében jár a történet. Ennél több pedig nem kell. Az a film jó, amin az ember napokig töpreng...

2016.02.07 Nathan03

Christopher Nolanba még nem kellet csalódnom egy olyan filmet alkotott ismét ami évek múlva is nyomot hagy az emberekbe egyszerűen zseniális. A színészek nagyon jól alakítanak főleg Matthew Mcconaughey a történet magával ragadó a film zene csodás minden a helyén van tökéletes sci-fi kaland. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2020.11.07 H.a.n.n.a

Olyan film, amit legalább kétszer kell megnézni, hogy egyszer megértsd. Izgalmas a története, újszerű és magával ragadó.

2015.09.29 Loborg

Gyönyörű történet az apáról , aki vissza szeretne jutni a lányához . Nolan neve eleve garanciát jelent a minőségre , de kellett ehhez egy nagyszerű színész is, akiben szintén nem kellett csalódnunk,

2018.11.08 iq.csabi

Nagyon érdekes film, nem egy könnyű eset és nem mindenkinek fog tetszeni. Igényli a figyelmet. Egyesek számára lassú és vontatott lehet, de a film igényelte ezeket a jeleneteket is. Nagyon tetszett.

2017.01.20 Olivér Rózsa

Zseniális film. Remek szinészi alakítással és filmzenével.ahoz képest hogy scifi elvileg a mostani tudománynak megfelel a film

2021.11.14 Borsossy

Egy kincs ez a film

Minden tekintetben egyedi, rendkívüli érték, egy kincs ez a film. Hálás vagyok, hogy megnézhettem, most már sokadjára. Nem is igazán a tökéletes megvalósítást, a páratlan történetet emelném ki, hanem inkább az érzelmi faktort. Kevés film vált ki hasonló érzelmi reakciókat belőlem...persze többször meg is könnyezem... Így szép, és olyan jó, hogy készültek még ilyen filmek nem is olyan régen.

2015.06.10 macskulare

A film zseniális. Tényleg el kell telnie egy-két órának, hogy felfogd mit is láttál. Viszont eddig nem láttam, hogy a zenét bárki dicsérte volna. A zene nagyon alátámasztja a film hangulatát. Javaslom halgassárok meg a film megnézése után a soundtrac... Több

2018.07.23 Kis Anna Kinga

Szeretem a Sci-Fi-t, kételkedtem... Megtekintés után több órának kellett eltelnie, hogy feldolgozzam a látottakat (és hallottakat ). Nehéz manapság újat alkotni, jó filmet csinálni. Véleményem szerint ez most sikerült. Még mindig keresem a szavakat,... Több

2020.09.10 Kanyi

A latvany vilaga es maga a tortenet ami benne van elvarazsolt...a legjobb filmek egyike amit valaha lattam

2015.05.11 hejnekem

Lehet hogy vannak benne hiányos dolgok, de azt feledteti az, hogy hosszúsága ellenére végig letud kötni, nagyon szórakoztató tud lenni. A film legnagyobb pozitívuma a szereplőgárda mellett, hogy elképesztő látványvilággal rendelkezik, ami IMAX-ben még tovább lehetett fokozni. Csak gyönyörködni lehet abban, amit létrehoztak.

2016.09.09 Pirospingu

Tökéletes egy tudományos-fantasztikus film ez. A történetvezetés elképesztő, a képi világ fantasztikus. Csak jót lehet erről az alkotásról mondani. Korunk egyik legjobbja ebben a témában.

2015.03.01 pisti18

Nolan ismételten korszakalkotó mesterművet alkotott, mely 5-10 év múlva,(de lehet hogy már most) biztosan bevonúl a legnagyobb sci-fi filmek sorában. McConaughey hatalmasat alakít, a látványvilág mesteri, a zene néhol kellően üde és feszes. Ez kérem a 2014es Év legtökéletesebb filmje. 10/10