Gary Poulter
Ronnie Gene Blevins
Gary Poulter
Tye Sheridan

Joe (Nicolas Cage) múltja nem makulátlan, ült már börtönben is. Most egy favágó brigád élén igyekszik rendbe szedni az életét, és boldogulni, ahogy tőle telik. Gary (Tye Sheridan) mostoha körülmények között nevelkedő fiatal, szülei alkoholisták és munkanélküliek, apja folyamatosan bántalmazza… Több

Premier (HU): 2014.04.17.

2023.10.17 Jocpappa

Emlékezetes film

Elképesztő számomra a tény, hogy ugyanaz a David Gordon Green rendezte, aki később a (szerintem) csapnivaló Halloween szériát és a gagyi Ördögűző rebootot. Ez a film elképesztően jó! 2014-ben láttam, azóta rendszeresen eszembe jutnak belőle jelenetek, és ez nagyon kevés filmről mondható el! Olyan rideg, kőkemény dráma, ami egyáltalán nem hatásvadász, se nem pozitív, se nem borzongató, csak egyszerűen bemutatja egy közeg életét, meghökkentő végkifejlettel. Rettentően jól játszanak a színészek, a fiatal srác azóta óriási karrierbe kezdett, és az egyik kedvenc színészemmé vált. Ajánlom mindenkinek, bár valószínűleg nem lesz tőle jobb hangulata senkinek.

Jó az öreg a háznál.

Nicolas Cage olyan mint a jó bor, be kellett érnie. Talán ötven után kezdett beérni hősünk, de sokkal jobb mozikat gyárt, mint annak előtte. De lássuk, most adott esetben mit is láthatunk? Joe (Nicolas Cage) Austinban él, és a negyvenes évei vége fel... Teljes kritika

2017.09.21 mamiéstöti2

Régebben minden Nicolas Cage filmnek volt mondanivalója, ebből ezt hiányoltam. Tye Sheridan játéka viszont színt vitt a filmbe, de egyébként nem érdekes.

2017.06.20 indingo

Nem egy szokványos film, pedig maga a téma eléggé sablonos. A fiú játéka tetszett a legjobban. Nem egy pörgős film, de nem mondanám unalmasnak.

2017.10.01 Berto49

Sötét rémdráma, a szó szoros értelmében is, mert a jelenetek többsége úgy van fényképezve, hogy szinte semmit sem lehet látni. Lemezről a TV-ben élvezhetetlen volt, de a gépen is nagyon komor képek követték egymást. Mondjuk illik a filmhez ez a „napp... Több

Gary Poulter a film befejtét követően néhány hónap múlva életét vesztette. Szerző: mamiéstöti2

Gary Poulter a rendező szokása révén került be a filmbe, miszerint helyieket alkalmaz.Szerző: mamiéstöti2

A forgatás befejezése után néhány hónappal t holtan találták Austin utcáin.Szerző: kázsé

A producerek aggódtak, hogy az alkoholista apát alakító Gary Poulter, aki maga is egy helyi hajléktalan, képes lesz-e józan maradni és dolgozni. Végül azonban mindvégig kitartott, és tisztességesen eljátszotta a szerepét. Olyannyira, hogy a kritikus, Peter Sobczynski a valaha volt legnagyobb egyszeri alakításnak nevezte munkáját.Szerző: kázsé

Ray Donovan
2013