Jumanji - A következő szint

Jumanji: The Next Level

2019.12.08 Buffy

A következő szint nemcsak a játék egy újabb szintjében mutatkozik meg, hanem a megjelenítésben is. Mintha mindent nagyobbra, jobbra, monumentálisabbra akartak volna csinálni, mint az előző részben. Aztán, hogy ez kinek mennyire jön be, döntse el mind... Több

2019.12.12 marklar

Szerintem a Vár a dzsungel hihetetlenül jóra sikeredett, nagyon szerettem, és bár nincs semmi új a nap alatt, még így is irtóra szórakoztató a Következő szint. Nagyon adtam, és tulajdonképpen a zseniális színészi játékokon túlmenően a sztorihoz is hozzátett egy picit, de leszögezném, hogy negyedik részre már nem vágyom.

2020.11.10 TIBOR

Vissza a játékba?!

Bármennyire is hasonlít az első részhez, nekem tetszett. Azért vannak itt olyan poénok, amik az első részben nem fordulnak elő. Még azért is tetszett, hogy csatlakozott négyükhöz az a 2 öregember. Ők olyan viccesek voltak, nem? Mikor megnyomták a mellüket, meg voltak olyan erősségek, illetve gyengeségek, amik az első részben nem voltak. Tök más, mint az első rész. Még alapból tetszett a cím, hogy Jumanji - A következő szint. Miután elolvastam a címet, erre gondoltam: Úristen, ez nem maradhat ki! Tök kreatív a sztori is, hogy Spencer véletlenül visszament a játékba, és a többiek utánamentek. Most nagyon nem tudom fokozni, hogy a másik jobb vagy az új. Jók a poénok, a struccok meg, mikor megtámadták őket... NAGYON, DE NAGYON KIRÁLY!!! Mikor mentek a Jeeppel (vagyis menekültek a struccok elől), és egy szakadék volt pár méterre tőlük, mindenki azt hajtogatta Spencer nagyapján kívül: "Nem fog sikerülni". Pedig a nagyapa azt mondta, hogy fog. De mikor majdnem lezuhantak, a nagypapa is azt mondta: "Nem fog sikerülni". Szóval reménykedem, hogy lesz következő rész.

2019.12.07 alien007

Egy újabb fölösleges folytatás. Eleve előítéletekkel telve ültem be rá, de be is igazolódott, amitől tartottam. Szerintem semmi olyan extrát nem nyújt a Vár a dzsungelhez képest, ami miatt ezt ne lehetett volna kihagyni.

2019.12.13 kissbarna

Nálam egyértelműen az előző rész volt a jobb, de szerencsére nem ment mellé annyira a harmadik rész. Igazából egy kissé önismétlésnek éreztem az egészet, de ettől függetlenül szerintem megmaradt annak a szuper és ötletes vígjátéknak, ami eredetileg mindig is volt.

2020.02.23 Filmező

Szerintem azért ér ennyi csillagot mert tetszik az hogy a személyek kicserélődnek és azután vissza meg persze az új szereplők a játékban főleg a ló.

2022.09.09 Dániel396907

Az egyik legjobb családi vígjáték

Az első rész szuper volt, imádtuk, ám a második egyszerűen ZSENIÁLIS! Sírva kacagtuk végig az egész filmet. Moziba láttuk, de azóta kb. 20x megnéztük már otthon is. Csak ajánlani tudom. Remélem lesz harmadik rész is. Nálunk 11/10 es a film.

2020.01.28 Hadi

Látványos film mindenképpen nézzétek meg ha tehetitek!

2020.01.01 Marcell.

Csalódás volt a moziban, elég gyenge film az előzőkhöz képest.