Jumanji - A következő szint

Jumanji: The Next Level

2020.06.04 sptt

Mese2019

Jó kritikákat olvastam róla, ami meghozta a kedvem egy kis mesenézéshez. Csalódtam, nekem semmi újat, semmi extrát nem hozott, laza unalom volt két órán keresztül. Nagyobb gyerekeknek biztos jó.

2020.08.31 Bazzzsi

Azt, hogy a Dwayne Johnson - Jack Black remek páros, már az előző rész is bizonyította. A kaland, az akció, no meg persze a humor ebből a részből se maradhatott el.

2020.09.25 jfruzsi97

Első rész egész jó volt. Jó kis poénok voltak benne. A második rész már kicsit lejjebb adta a dolgokat. De mindkettőt meglehet nézni egyszer.

2022.04.04 KCintia

Nincs következő, csak tartja a szintet

Akárcsak az első részben, itt is ugyanaz fogad minket. Az egyik főszereplőnk unja az életét, önbecsülése sehol sincs, így gondolja, visszamegy egyedül. A hűséges barátai persze követik, hogy segítsenek neki visszajutni. Tetszett, hogy bevonták a filmbe az idősebb tagokat is, így talán minimálisan viccesebb volt. A látványt kiemelném külön, mert az viszont szerintem jobb volt.

2020.04.19 Di Canio

Nem volt rossz, ha az előző rész tetszett ez is fog, vannak jó poénok benne, Johnsonnak a bamba fej vágásai is jók. Erről még jó pár bőrt le lehet húzni, kíváncsi vagyok hány rész lesz még. Az előző tudott újat mutatni, ez már nem fog de jó szórakozás, persze az első részhez már semmi közük, de nem baj.

2020.10.04 Annuska

Ez a rész nekem nem jött be. Túlerőltetett már a története és sok dolgoz az ezt megelőzőben is lelőttek már poént.

2020.02.01 Spidey

Nem voltak nagy elvárásaim a filmmel és ezért is olyan nagyon meglepő számomra, hogy milyen klasszul kikapcsolt. Kellemes és fantáziadús kaland hogy megmentsék a játékba visszament barátjukat. Talán még jobb is volt történetügyileg és látványilag mint az első feldolgozás.

2020.09.09 Kanyi

Hat nem voltam tole elragadtva az elozo reszbol kovetkeztve kicsit tobbet vartam tole...de egyszer meglehet nezni

2019.12.31 Eniq

Nekem ugyanúgy tetszett, mint a Vár a dzsungel, nem hiszem, hogy egy kicsit is rosszabb lett volna ez film. Annak örülök, hogy a játékban kicsit variálták ki melyik karakter lett az hozott némi színt az egészbe és így nem volt unalmas az meg, hogy a ... Több

2020.11.10 Félix

Semmi új, de élvezhető

Hasonlít az első részhez jó pár dologban. Az első részben a tudós rázuhan a zoológusra, ebben is. Viszont tetszett, hogy most már jött két új szereplő: Eddie és Milo. Élvezhető film, ha túl szigorúak nem akarunk lenni. Ha el akarsz ütni 2 órát mozizással, akkor a Jumanji 2-vel meg tudod tenni. Lehet élvezni, de nekem nem hozott semmi újat.

2020.01.11 Zoe091

Imádtam

Amiben Rock szerepel csakis jó film lehet. :D Poénos volt és szórakoztató, várom a folytatást. Tetszettek az animációk.

2021.05.25 n,n,n

Egyszerűen rossz és nézhetetlen. Az első rész se világmeghódító, de erre nem találok szavakat. Alig bukkan fel néhol egy-két jó poén, a film összességében 10/2. The Rock legrosszabb alakítása, alig mosolyodtam el. Lehet, hogy azért nem tetszik, mert az első se lett a kedvencem. A Robin Williamses mindent visz.

2020.03.31 Tyoci

Nem olyan volt, mint az első rész. DE mégis! Vagy sokkal jobb. Minden esetre jól megfűszerezték a szerepcserékkel. :D

2020.04.12 P

Szerintem abszolút hozta az előző rész szintjét. A két öreg karakter jó ötlet volt, hogy kicsit eltérő legyen az elődtől és DeVito-t is régen láttam, sajnos ő is megöregedett már.