
Vélemények (44)
Ennyire elcsépelt filmet még nem láttam. Már vagy számtalanszor lenyúzták a bőrt a szuperhősös filmekről, nem is értem, hogy hogy van rá igény...
Na most hétvégén sikeresen eljutottam odáig, hogy megnézhessem ezt a filmet. Hát nem tudom mit is mondhatnék róla, nekem ez most kicsit furcsa volt. Persze tudom, hogy idáig is csak az űrlények ellen ment a harc, de ez most valahogy nem jött át neke... Több
A Wonder Woman után kissé gyenge lett. Flash és Aquamen volt igazán érdekes. Batman kifejezetten sebezhető volt és eltörpült a "csodalények" mellett. Megmutatta emberi mivoltát. A látvány gyenge lett
Hasonló filmek
Úgy is fogalmazhatnék, hogy akadt, ami tetszett: a harcjelenet Superman föltámasztása után sikerrel mutatta be az Acélember valódi erejét. Minden ütésének ereje volt, hangsúlya, tétje. Azt is láthattuk, hogy ebben az egész kavalkádban Batman mennyire... Több
És igen, a DC visszatért a Wonder Woman előtti állapotokhoz, ez a film épp csak egy hajszálnyival erősebb mint az Öngyilkos osztag, vagy a Batman v Superman, de ez még így is nagyon kevés. Valami alapvető változásra van szükség a DC-nél, és hogy ezt egyedül ők nem látják be...
Nem egy nagy előrelépés a DC-től, sőt a WW után különösen nem, de alapvetően egy szórakoztató filmről van szó, ami a játékidőre abszolút le tudja kötni a figyelmet, megvan a kellő lendülete, és persze az újdonság varázsa, hogy ezeket a hősöket egymá... Több
Ha az Öngyilkos osztag felől nézzük, akkor kaptunk egy pofás filmet, ha a Wonder Woman felől, akkor meg elég közepesre sikerült képregény adaptációt. Nem sok dolog működik a filmben, a karakterek azok rendben vannak, ez legalább megnyugtató, és ha a sztori gáz is, legalább a karakterek elviszik a hátukon a cselekményt.
Hát srácok, nem tudom, ez nem volt jó. NIncs bajom a CGI-jal, de itt iszonyú sok volt, és ráadásul igen csúnya sok helyen. Nem is értettem, hogy egy ekkora költségvetésű filmnél miért ilyen gagyi sokszor a látvány. De, ha ez lenne minden baj... A sztori is széteső, a főgonosz súlytalan... Csalódott vagyok.
Maga a film nagyon jó szerintem habár van benne egy kicsit erőltetés is,de írni most nem erről akarok hanem arról,hogy miért kellet elrontani így a Flast. A rendező végignézhette volna a sorozatát és utána csinálni belőle egy karaktert a filmben,de így hogy csetlik botlik és kb olyan mint egy fogyatékos nem valami jó.