Képlet

Knowing

2020.06.22 stevepisti

Itt még értékelhető alkotást mutatott Nicolas Cage, jól játszotta a karaktert, van benne akció, izgalom. Tetszett!

2019.05.03 petraszab

Az eleje és a vége nagyon izgalmas volt, a közte levő lehetett volna jobb is, de szerintem egy korrekt és látványos film.

2018.03.21 hackerjulcsi

Ez a film nagyon kemény szerintem. Hatalmasat alakít benne Nicolas Cage... és hihetetlen az egész sztori.. a film végén még egy hétig kattogtam a történeten.. érdemes megnézni.

2018.08.23 kevelin

valahogy 2000es években sokkal több jó filmet csináltak mint most. ez is nagyon szuper s nem sok hasonlót tudok a filmtörténelembe.

2017.01.16 Gigi

Ez a film nekem olyan volt, mint egy hullámvasút. Elkezdtem nézni, kíváncsivá tett a történet, folyamatosan nőtt a feszültség, érdekelt, hogy mi lehet a titok, miről szólnak a számok, mi lesz a végkifejlet, aztán egy ponton elkezdett valami elromlani... Több

2020.10.04 belavagyok

Nicolas Cage legjobb filmje szerintem. A történet hamar beindul és a jelenetek előrehaladtával egyre több titokra fény derül.

2019.01.09 Érdeklődő

Akár igaz is lehetne

Tökéletes elgondolás arról, hogy mi lenne ha.... Végre egy olyan történet, amit eddig nem látott az ember. Nicolas Cage szerepének átélése, egyszerűen hihetetlen. Ezt látni kell!

2024.01.05 Tomipapi Nézhetetlen

Lészen majdan ottan az fogaknak nagy csikorgatása!

Ennyire idegesítő, teszetosza, irreális, bugyuta stb... filmet még nem láttam. A sok hisztizés és tétlenkedés, amit felvonultatott, az valami hihetetlen. Az emberi viselkedés formái lehet, hogy megjelennek benne, de számomra érthetetlenek. Mindenki végig önmaga, és mások ellen dolgozik. Mintha csak azért tennék a film alkotói, hogy megnyugvást lelhessünk abban, hogy a bűneikért most meglakoltak... de a gyerekek csendes, halk szavúak. Nem rosszalkodnak, ők megérdemlik a jutalmat... Az egy csillag is sok érte!!!

2019.01.14 szabomarc

Sokkal egyszerűbben, rövidebben, ezzel együtt pedig jobban is meg lehetett volna oldani a filmet. Összességében tetszett, de vannak gyenge pontjai bőven, ezzel együtt ajánlható.

2018.06.18 schvarz

Nicolas Cagetől az egyik kedvenc filmem. Nagyon profi az alakítása és a kisfiú szereplése is ott van a toppon! Érzelmileg is szívbe markoló, magával ragadó. A végén van benne fordulat, nem várt befejezés!

2015.02.03 Vitya

Szerintem baromi jó film volt, egy percig sem unatkoztam rajta, végig izgalmas volt, szívesen megnézném újra ezt a filmet. Bár hókuszpókusz volt a vége, nem rontotta el az összhatást. Mindenkinek ajánlom.

2015.06.17 Tomi

A film nem egy nagy szám. Egyszer elmegy de nem kell rajta sokat agyalni, nem kell keresni semmiféle fordulatos történetet. Egy egyszerű film, egyszerű alakítással.

2015.06.07 Mr. Z

Nagyon jó film volt ez Cage-el a főszerepben. Imádom a világvége hatású filmeket és ez eléggé, hogy is mondjam csak, elgondolkodtató volt és egyszerre izgalmas is. Nem néztem az órámra, hogy mikor lesz vége.

2015.02.11 Lord British

Nekem nagyon tetszett a film, szeretem a misztikus világvége-témát. Izgalmas és feszült, szép lassan adagolja az információmorzsákat és végig érdekes tud maradni anélkül, hogy ez a történet rovására menne. Talán a film vége lehet megosztó egyesek szá... Több