Két kopper

Tracy Morgan
Seann William Scott
Bruce Willis
Tracy Morgan

Jimmy és Paul New York-i rendőrpáros, akik rossz hírű Brooklynban végzik elhivatott munkájukat. A bolondos rendőrök "se vele se nélküle" kapcsolata már így is sok baj forrása. Amikor azonban Jimmy úgy dönt, egy értékes baseball kártya eladásából akarja finanszírozni lánya esküvőjét… Több

Premier (HU): 2010.07.27.

2019.10.13 Charvi30

Nagy csalódás volt ez a film. Az ötlet érezhetően az volt, hogy majd Bruce Willisszel összehoznak valami élvezetes kis akció-vígjátékot, amire Kevin Smith-szel még lett is volna lehetőség, de a vége az lett, hogy egy teljesen gáz, erőltetett poénokkal teli vacak filmet csináltak. Kár érte.

2017.09.21 mamiéstöti2

Bruce Willis egyik legeredetibb karakterét hozza ebben a filmben. Az egyik legjobb akcióvígjáték, amit az utóbbi időben készítettek. Hatalmas poénok vannak benne.

2017.10.23 Deku

Nagyon jól indult, de tényleg jól indított a film aztán nem is tudom mikor de süllyedni kezdett a szint. Nem is tudom én ettől a filmtől valahogy sokkalta többet vártam. Persze meglehet, hogy én állítottam magas elvárásokat a filmmel szemben.

2019.01.03 harnas1207

Nagyon erőltetett és gyenge vígjáték. Az elejétől kezdve próbáltam élvezni és nevetni a poénokon, de csak egy sablonos a hasadba lyukat dumáló film volt.

2015.06.09 Skarsh

Nekem nagyon tetszett ez a film. Sok vicces jelenet van benne. Néhol leül a cselekmény, de ettől függetlenül szerintem legalább egyszer nézhető filmet kapunk. Tracy Morgan jól hozza az idegesítő nagyszájú főhőst, talán nem is sokat kellett színészkednie.

Kevin Smith és Bruce Willis állítólag nagyon nem jöttek ki jól egymással a forgatás alatt. Mindketten a másikat hibáztatták.Szerző: kázsé

Az első Kevin Smith film, amit nem ő írt.Szerző: kázsé

Kevin Smith legtöbb bevételt hozó filmje.Szerző: kázsé

Kevin Smith első filmje, amit nem Scott Mosier producerrel közösen csinált.Szerző: kázsé