King's Man: A kezdetek

The King's Man

2022.03.31 Török389133

Nagyon jó film, nagyon pörgős, a két óra alatt egy másodperc megállás sincs, és a látvány is fantasztikus. Szerintem sokkal jobb, mint az előző részek.

2021.12.27 Cercei

Oké, én erre a filmre vártam az idén a legjobban. Nagyon jó alapot teremt az eredeti Kingsman filmeknek, nem magyarázza túl az eredetsztorit, helyette megkapjuk azt az akciót és a látványos jeleneteket, amelyeket elvárnánk tőle. Mindemellett szörnyen stílusos a film és irtó jó a szövege.

2024.01.29 Majorkas

Folytatást nem érdemel

Tény, hogy ettől a résztől már nem azt a stílust kapjuk, amit az előzőektől, de még kapunk egy majdnem jó előzménytörténetet valós történelmi eseményekkel és karakterekkel fűszerezve. Számomra nem tetszett az alternatív történelmi cselekményszál, de minden más és Ralph Fiennes remek választás volt. Szerencsére ennél csak jobb filmjei vannak, és reméljük, lesznek is.

2021.12.25 Tyler

Semmi kétségem nem volt afelől, hogy ez a film irtó ütős lesz. Az is lett, ráadásul a szereposztás is zseniális. Nagyon üdítően hat a mai filmfelhozatal mellett továbbra is, szóval...mindenki nézze meg, akit csak kicsit is érdekel!

2023.01.20 Gabriella Beton

A legrosszabb rész

Főleg az a baltafejű Gemma Arterton „színésznő”. Nem lett volna szabad eltérni a jól bevált recepttől, végre valami izgalmasat hoztak az ügynökös szférába, erre elcseszik ezzel a prequellel. Inkább csinálták volna egy nem a KM-hez köthető, önálló filmnek.

2021.12.30 ozzy55

Az első két rész izgalmas és akciódús volt, vártam is, hogy lesz folytatás. De sajnos ez a harmadik rész legfeljebb egy középkategóriás háborús filmnek felel meg!