Támadás a Fehér Ház ellen 2. - London ostroma

Alon Aboutboul
Radha Mitchell
Radha Mitchell
Gerard Butler

Miután a brit miniszterelnök rejtélyes körülmények között elhunyt, a nyugati világ összes vezetője ellátogat a temetésére. A rendőrség és a titkosszolgálatok mindent megtesznek, hogy biztosítsák a vezetők épségét, azonban a temetés egy csapda, néhány mindenre elszánt terrorista ugyanis… Több

Rendező: Babak Najafi
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Bulgária
Premier (HU): 2016.03.10.

2024.02.23 R9CK3R

Elég gyengén indult, de a végére jól sikerült, még jobban is tetszett kicsit, mint az első rész, így mindenképpen ajánlom!

2020.09.29 indingo

Mindenképpen számomra a legemlékezetesebb Gerard Butler alakítás illetve szerep, de nem egy nagy eresztés a története.

2016.03.10 dulkap

Még jó kis akciófilm is lehetne ez a Die Hard filmek stílusában. Azonban olyan szinten életszerűtlen az egész történet és annyi megmagyarázhatatlan baromság van benne, hogy közepesnél nem sajnos nem jobb. De az tény, hogy nem vontatott vagy unalmas, így azért egyszer simán nézhető.

2017.09.21 Berto49

Egyszer-egyszer megnézhető egy ilyen csupa lövöldözésből álló Rambó-szerű hülyeség. Amíg nem történt meg a terrorista támadás, az előkészület a temetésre érdekes volt. Viszont a támadás után rettenetesen gagyivá lett a film. Az elnök és a testőre, Mi... Több

2018.12.06 harnas1207

Elég keményen indít a film, a vezetők meggyilkolása azt sejteti, hogy ez egy nagyon durva akciófilm lesz. De aztán belefullad a sablonos kiszámítható cselekménybe. Egyszer meg lehet nézni, de amúgy harmatos eresztés.

A film összbevétele 205 754 447 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 110 662 405 forintot termelt. A hazai mozik összesen 77 276 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A forgatásra 2014. októbere és 2015. áprilisa közt zajlott, nagyjából 60M $-ból. Szerző: dulkap

A filmet Bulgáriában, Indiában és Angliában vették fel. Szerző: dulkap

Mikor Fredrik Bond visszalépett a rendezéstől, szóba került Wayne Blair és Gary Fleder neve is, mielőtt szerződött le a filmhez. Szerző: dulkap

A film 6 évvel az első rész után játszódik.Szerző: dulkap

(2016. 03. 14.)
A VHS-korszak filmjeit is megszégyeníti a Támadás a Fehér Ház ellen 2
Eddig csak röhögtünk az alcímen (London ostroma), de kiderült, a filmen is lehet. Kritika. 5/10 Több

(2016. 03. 14.)
Lehet-e kockázatmentesen élvezni egy trashfilmet?
Épp itt az ideje, hogy valami igazán lehengerlő szemétről írjak. Támadás a Fehér Ház ellen 2. – London ostroma. Aki szereti a fergetegesen ostoba akciófilmeket, ki ne hagyja! Több

(2016. 03. 16.)
Drágán add az elnököd
A terroristák csak jönnek, csak jönnek és jönnek minden irányból és Mike Banning azt teszi, amihez a legjobban ért, megöli őket. Asher elnök tudja, hogy élete a legjobb kezekben van és ezt gyereknevelési tanácsokkal hálálja meg. Hangosabb, színesebb, viccesebb. 7/10 Több

Értékelés: 7.5/10
(2016. 03. 10.)
London ostroma
A film élvezetéhez nem árt elfogadni például azt a történetbeli tényt, hogy az angol miniszterelnök temetésén, Londonban több a terrorista, mint a rendőr és a katona együttvéve.75/100 Több

(2016. 03. 10.)
Támadás a Fehér Ház ellen 2. – London ostroma
Ha úgy érzed, nem vagy képes megszűnni, mint gondolkodó lény a mozi sötétjében, akkor a Támadás a Fehér Ház ellen 2 csak kínokat fog okozni. 4/10 Több