Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

Marshall

(Marshall)

Milanman  2018. 02. 19.

Izgalmas, feszes, remekül megírt, rendezett és eljátszott jogi dráma, mely egyszerre foglalkozik faji (sic!) kérdésekkel és az igazság keresésével egy olyan korban, amikor Amerikában a feketéknek a fehér lakossághoz képest jóval kevesebb joguk volt. A film emellett igencsak időszerű is, mert bár nem explicite utal rá, de általa érdemes a mára kivetítve is nézni, vajon mennyiben lett jobb a helyzet, az amerikai társadalom mennyiben volt képes fejlődni azóta?

Hakker  2018. 02. 13.

Akik kedvelik John Grisan adaptációkat, azoknak tetszeni fog ez a film. Személy szerint, én szeretem az olyan drámákat amelyek a joggal foglalkoznak. Szerintem egyszer érdemes megnézni.

Dan Stevens
James Cromwell
James Cromwell
Roger Guenveur Smith
Dan Stevens

Ez Chadwick Boseman harmadik életrajzi filmje. A színészt korábban James Brown és Jackie Robinson szerepében is láthattuk.

Ez Josh Gad és Dan Stevens második 2017-es filmje A szépség és a szörnyeteg után.

A film valós eseményeket dolgoz fel. A cselekménye az Egyesült Államok első afroamerikai bírójának (Legfelsőbb bíróság) karrierjére, annak kezdeteire fókuszál.