Meg 2. - Az árok

Meg 2: The Trench

2023.08.21 Viktória401828

Borzalmas

Az első rész nagyon tetszett, ezért vártam ezt a filmet... Hát egy hatalmas csalódás az egész... A sztori nulla! Következetlen! A humor pocsék! Nincs benne semmi érzelmileg értékelhető jelenet. Az egész egy nagy cápás akcióklisé...

2023.08.14 drg0602

Ez nagyon átlagos alkotásra sikerült. Cápaölő Jason Statham, tele elég nekem viccesnek tűnő jelenettel! A látvánnyal nincs probléma, nagyon látványos, viszont a mögötte lévő tartalommal van baj. Abszolút nem sikerült hoznia azt a lebilincselő légkört... Több

2023.10.08 László

Nem hatott Meg!

Az első gondolatom az volt, hogy nahát, Statham keményebb, mint Chuck Norris! Az alkotók elpazaroltak egy jó sztorit! Hiába volt látványos, a néhány jó jump scare-en kívül a cselekmény kiszámítható volt. Néhány jelenet annyira gagyi volt, hogy lehúzta a jó dolgokat is!

2023.08.30 Zsuzsanna395645 Nézhetetlen

Miért?

Csak egy kérdésem van...: MIÉRT???

2023.12.15 Majorkas

Mint halottnak a csók

Csak ennyire volt értelme ebből csinálni 2. részt. Az első percektől fogva azon járt az agyam, hogy ez Jurassic Park vagy A cápa vagy esetleg az Árok c. film szuper gagyi remake-je vagy folytatása, de inkább a 3 film keveréke. Semmi szükség nem volt erre.

2023.10.30 Érdeklődő

Legalább nem lett rosszabb

A Meg második része hasonlóképpen elrugaszkodik a valóságtól, mint az első rész, de végül is, ez a cél. Talán ebben a részben több humort csempésztek a történet folyamába, még akkor is, amikor igen csak aggódni kéne a szereplők épsége miatt. Nem lesz ez a rész se a kedvenc filmjeim egyike, de legalább nem aludtam el rajta.

2023.08.31 Borsossy Nézhetetlen

Bohózat

Fizikai fájdalmaink voltak, míg végigszenvedtük ezt a filmet. A mintapéldánya annak, amikor a készítők meg sem próbálnak gondolkodni az alkotómunka közben, hanem csak hagyják, hadd ömöljenek a bugyutábbnál bugyutább ötletek a fejükből, ahol korábban az agyuk zsugorodott, mielőtt öngyilkos nem lett volna. Olyan ez, mintha valami rajzfilmet nézne az ember... azok szoktak tele lenni ennyire a valóságtól elrugaszkodott jelenetekkel. Kb. a film felénél kezdtünk rájönni, hogy itt nagy baj lesz, onnantól kezdve tartottuk egymásban a lelket a haverokkal, amíg néztük... Nehéz volt, de túléltük.

2023.11.19 R9CK3R

Nagyjából az első rész színvonalát hozza, úgyhogy szerencsések vagyunk, hogy a készítők nem b*szták el a folytatást, mint sok más film esetében. XD

2023.08.13 Maver17

Meg 2.

A első rész nem volt annyira rossz. Bár abba is sok volt a régi cápás filmekből a ötlet, de nézhető volt. De ez a második rész nagyon gyenge. Ahhoz képest, hogy CGI, milyen szinten van. A történet átlagos. Egyszernézős. Viszont ebbe már hozta Jason Statham a saját stílusát, amit az akciófilmekben megszoktunk tőle. És nem is tett jót a filmnek.

2023.09.04 Tibor397141

Csak a főszereplő, Jason Statham miatt néztem meg. Kár volt. Karrierje egyik legrosszabb filmje. Remélem, nem lesz folytatás, innen csak felfele visz az út.

2024.02.06 SzimikeésBéci

Kissé furcsán láttuk, hogy mennyire le lett húzva ez a rész, pedig abszolút élvezhető mozi tárul elénk, a színészi produkció is jónak nevezhető, és izgalomban sincs hiány.

2023.09.30 Pátkai

Jason Statham megint talál óriáscápákat! Meg 2. - Az árok, értékelés: 6. Korrekt!

Nos, ha visszamegyünk 2018-ba, emlékszünk valószínűleg a Meg- Az őscápa című filmre, mely meglepetés által egész jóra sikerült. Az új film kissé rosszabb elődjénél, ráadásul elég egyszerű lett, és nem tudja eldönteni, hogy akciófilm, krimi, vagy óriáscápás film akar lenni. A bűnbrigád a filmben szintén erőltetettre sikeredett, és jobb lett volna kihagyni ezt az ötletet. Ugyan a film korántsem hibátlan, azért nem nélkülözi a mulatságos pillanatokat, ahogy néhol MEGnevettet, és azért az óriáscápás pillanatok továbbra is szuperek, szóval annyira nem panaszkodhatunk… …A Meg 2 egy egyszerű kikapcsolódásra MEGfelel, de annál többet nem nagyon nyújt.

2023.08.06 I3rYcE

Nem lett jobb a folytatás

Egy esti mozizásra tökéles választás, ha az ember egy teljesen átlagos filmet akar megnézni. A történet egy kicsit csalódás, valamint a cápák megjelenítése. Olyan lett, mint az első rész. Egyszer megnézed, és el is felejted.

2024.02.24 jkdori87

Elég gyenge

Jobbra számítottam az első rész után. Nagyon erőltetett lett. Se füle, se farka. Sajnálom...