Vélemények: Mortal Kombat (1995)

elekm90   2021. 08. 28.

Én elvoltam vele, talán a játékok szeretete és a nosztalgia miatt, úgy is, hogy egyébként nagyon rosszul öregedett, a vizuális effektek terén érthető módon, de a karakterek sem sikerültek túl jóra, pl. Raiden, aki ilyen Gandalf-szerű figura volt. Azért két évvel később bebizonyosodott, hogy van jóval lejjebb is.

Thibo84   2016. 06. 30.

Nem vagyok nagy rajongója a játéknak, de a film, az tetszett. A küzdelmek jól meglettek koreografálva, és a színészeket is jól válogatták össze.

HE7EDIK   2019. 01. 05.

A Mortal Kombat máig nem kapott méltó filmadaptációt, bár a többi förmedvény közül még ez nevezhető a legjobbnak. Persze a látványa iszonyú gagyi mai szemmel, de egyszer azért végig lehet szenvedni.

Eastern79   2021. 03. 19.

Vérszegény szenvedés

Sajnos nekem már akkoriban sem tetszett a film, a közelharcok ugyanis laposak, unalmasak, bugyuták, némelyik karakter mozgáskultúrája pedig kísértetiesen emlékeztetett az általános iskolai testnevelés órákon látottakra. Mindazonáltal Christopher Lambert poénjain tényleg lehetett nevetni, és a főgenya Cary Hiroyuki Tagawa bőrkabija is megért egy misét, azonban összességében meglehetősen erőtlenre sikerült.

Norbert93   2018. 07. 20.

A második résszel ellentétben nézhető és vállalható film. A harci jelenetek egyben vannak és a történetvezetés sem rossz. Igazi 90-es évekbeli B kategóriás bunyós film a megszokott zsánerekkel.

Norbi   2018. 07. 25.

Nagy kultuszfilm , gamereknek kötelezően ajánlom. Nem nagy durranás, az effektek a mai eszközökkel jóval jobbak lehetnének, de a hangulat ami átjárja elfeledteti velem ezt a hibát (is).

drg0602   2020. 02. 21.

Igen, játék alapján készült, de egész jó sikerült. A színészválasztás is jó, rendezés illetve a filmnek légkör is elég jó sikerült. Részemről nézhető jó film.

felicity   2018. 07. 26.

Ahhoz képest, hogy milyen régi, elég jól megvannak csinálva az effektek :)

D. Wolfe   2016. 04. 25.

Gyerekként imádtam, de ma sincs ez másképp. Nagyon szórakoztató és hangulatos, emellett a látvány és akciójelenetek koreográfiája is hatalmas elismerést érdemel. A zene pedig örök, halhatatlan klasszikus.

Balint   2016. 02. 12.

Gyerekként mély nyomot hagyott bennem és olyan menő volt, hogy már előre tudtuk a karakterek neveit ;) Mai szemmel már gagyik a trükkök de a zenék még mindig ugyanolyan jók ;)

ereln   2016. 04. 27.

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus. Szeretem benne, hogy mind a mai napig le tud kötni. Csinálhatnának már egy rendes filmet is ennek az eposznak, mert már azzá nőtte ki magát a játékok terén.

esfworld   2016. 01. 05.

Király film, régen nagyon sokszor megnéztem, de lehet, hogy a mai fiataloknak már nem fog tetszeni, mert elég bénák helyenként az effektek, viszont mindenképp említésre méltó Goro megvalósítása. Lényegében a harcok is jól meg vannak csinálva a zene is a helyén van, szóval mindenképp megéri megnézni!

postaslaszlo8   2016. 06. 23.

Nekem bejött a film, rengetegszer végignéztem gyerekkoromban és visszaadta a játék hangulatát már ha csak a zenéjét nézzük. Lambert pedig nagyon jó Raiden szerepében a trükkök is elfogadhatóak.

portal91   2016. 06. 26.

Sokan mondják, hogy nem jó film, de én mégis nagyon szeretem mind a mai napig. Hű a játékhoz a színészek jók és a harcok jól megkroegrafáltak, mindenkinek ajánlom!!!

Siriusalias   2015. 10. 11.

Egy klasszikussá vált történet jó adaptációjának gondolom, a jó szereplőkkel és az akkori időkben jó vizuális megjelenítéssel amit az ember hogyha néz eltudja hinni. Ezzel együtt csak annak ajánlom megnézi aki szereti a témát és ismeri is azt. Jó kis... több»

tamas84   2014. 12. 05.

Mortal Kombat! Ennek a filmben van a legeslegjobb főcíme a világon. Bárki bármit mond, ez a film a mai napig zseniális. Teljesen értelmetlen az egész, rosszak a színészek, bugyuta a történet, gázak a harci jelenetek, de akkor is ez a legjobb bunyós film a világon. Kilencvenes évek rulez!

Thirst0626   2018. 07. 12.

Gyerekkorom kedvence. Megunhatatlan zenével.

Vuk   2015. 12. 13.

Emlékszem, amikor ez kijött mekkora nagy szám volt, de így jó pár évvel később visszanézve szinte nem is értem, mit ettünk akkoriban ezen a filmen. Mindent egybevetve nagyon gyenge, helyenként már inkább önmaga paródiájának tűnik. Persze megérdemli a... több»

MissingnoxD   2016. 04. 15.

Egyik legjobb videó játék adaptáció amit láttam. Igaz a történet nem 100%-ig a Mortal Kombat sztoriját követi de király egy film csak ajánlani tudom! Remélem ha készítenek a jövőben még egy Mortal Kombat filmet hasonló lesz! :)