Mortal Kombat

Mortal Kombat

2022.11.29 m.kaladze

A játék 5 csillag, a színészek kiválasztása 5 csillag, Johnny Cage is tetszik, bár mindig Van Damme-ot képzeltem oda, Sonya karaktere, nos, a csaj szép és jól verekszik, csak túl sok benne a beképzelt feminista duma ("ha kell segítség, majd én szólok... Több

2019.01.05 HE7EDIK

A Mortal Kombat máig nem kapott méltó filmadaptációt, bár a többi förmedvény közül még ez nevezhető a legjobbnak. Persze a látványa iszonyú gagyi mai szemmel, de egyszer azért végig lehet szenvedni.

2016.06.30 Thibo84

Nem vagyok nagy rajongója a játéknak, de a film, az tetszett. A küzdelmek jól meglettek koreografálva, és a színészeket is jól válogatták össze.

2021.03.19 Eastern79

Vérszegény szenvedés

Sajnos nekem már akkoriban sem tetszett a film, a közelharcok ugyanis laposak, unalmasak, bugyuták, némelyik karakter mozgáskultúrája pedig kísértetiesen emlékeztetett az általános iskolai testnevelés órákon látottakra. Mindazonáltal Christopher Lambert poénjain tényleg lehetett nevetni, és a főgenya Cary Hiroyuki Tagawa bőrkabija is megért egy misét, azonban összességében meglehetősen erőtlenre sikerült.

2021.08.28 elekm90

Én elvoltam vele, talán a játékok szeretete és a nosztalgia miatt, úgy is, hogy egyébként nagyon rosszul öregedett, a vizuális effektek terén érthető módon, de a karakterek sem sikerültek túl jóra, pl. Raiden, aki ilyen Gandalf-szerű figura volt. Azért két évvel később bebizonyosodott, hogy van jóval lejjebb is.

2018.07.20 Norbert93

A második résszel ellentétben nézhető és vállalható film. A harci jelenetek egyben vannak és a történetvezetés sem rossz. Igazi 90-es évekbeli B kategóriás bunyós film a megszokott zsánerekkel.

2020.02.21 drg0602

Igen, játék alapján készült, de egész jó sikerült. A színészválasztás is jó, rendezés illetve a filmnek légkör is elég jó sikerült. Részemről nézhető jó film.

2018.07.25 Norbi

Nagy kultuszfilm , gamereknek kötelezően ajánlom. Nem nagy durranás, az effektek a mai eszközökkel jóval jobbak lehetnének, de a hangulat ami átjárja elfeledteti velem ezt a hibát (is).

2018.07.26 felicity

Ahhoz képest, hogy milyen régi, elég jól megvannak csinálva az effektek :)

2016.04.25 D. Shaday

Gyerekként imádtam, de ma sincs ez másképp. Nagyon szórakoztató és hangulatos, emellett a látvány és akciójelenetek koreográfiája is hatalmas elismerést érdemel. A zene pedig örök, halhatatlan klasszikus.

2016.02.12 Balint

Gyerekként mély nyomot hagyott bennem és olyan menő volt, hogy már előre tudtuk a karakterek neveit ;) Mai szemmel már gagyik a trükkök de a zenék még mindig ugyanolyan jók ;)

2016.04.27 ereln

Nagyon jó film, mindenkinek ajánlom. Régi klasszikus. Szeretem benne, hogy mind a mai napig le tud kötni. Csinálhatnának már egy rendes filmet is ennek az eposznak, mert már azzá nőtte ki magát a játékok terén.

2016.01.05 esfworld

Király film, régen nagyon sokszor megnéztem, de lehet, hogy a mai fiataloknak már nem fog tetszeni, mert elég bénák helyenként az effektek, viszont mindenképp említésre méltó Goro megvalósítása. Lényegében a harcok is jól meg vannak csinálva a zene is a helyén van, szóval mindenképp megéri megnézni!

2016.06.23 postaslaszlo8

Nekem bejött a film, rengetegszer végignéztem gyerekkoromban és visszaadta a játék hangulatát már ha csak a zenéjét nézzük. Lambert pedig nagyon jó Raiden szerepében a trükkök is elfogadhatóak.