A betolakodó

A betolakodó

The Intruder

Dennis Quaid

Scott és Annie élete álomszerűen alakul. Nem sokkal az esküvőjük után rátalálnak a tökéletes házra, így már csak az adásvétlet kell lebonyolítani, és kezdődhet is a családi fészek rendbetétele. Helyzetüket azonban bonyolítja, hogy a tulajdonos, Charlie Peck meglehetősen különc figura, aki olyan… Több

Rendező: Deon Taylor
Forgatókönyvíró: David Loughery
Premier: 2020.04.04. | Netflix (2021.10.03.)

2021.08.13 Enikő Kóbor - Hanti

Izgalmas, érdekes, szórakoztató film nem várt fordulatokkal.

2020.08.02 MP170506

Teljesen rendben van ez a film. Voltak benne kiszámítható részek, de ettől függetlenül izgalmas volt. A színészek is jól alakították a szerepüket, hitelesen.

2019.10.23 Caravaggio1978

Egy popcornt simán megér

Tetszettek a színészi alakítások,kifejezetten jól hozták a film történetét,elég jól bele lehet élni az embernek magát a szituációkba,Kellemes izgalmasnak mondható kis film volt!!

2020.09.15 BoBamburg

Kommersz és szájba rágós történet, ahol érződik, hogy próbálkozik (több - kevesebb sikerrel) valami újat mutatni, az amúgy már lerágott home invasion műfajon belül, de az összkép igy is rém gyenge, amin a karakterek tutyimutyisága sem segít.

2020.08.29 stevepisti

Egy közepes thriller, semmi extra, a tartalomból nagyából erre lehet számítani. Szerintem Dennis Quaid, jól hozta a zakkant pasi karaktert. Én is paráznék egy ilyen alaktól aki a legkülönbözőbb pillatokban jelenik meg a házban , amihez már semmi köze. A végére még egy kis csavar is jutott.