A betolakodó (2020)

The Intruder

Dennis Quaid

Enikő Kóbor - Hanti   2021. 08. 13.

Izgalmas, érdekes, szórakoztató film nem várt fordulatokkal.

MP170506   2020. 08. 02.

Teljesen rendben van ez a film. Voltak benne kiszámítható részek, de ettől függetlenül izgalmas volt. A színészek is jól alakították a szerepüket, hitelesen.

BoBamburg   2020. 09. 15.

Kommersz és szájba rágós történet, ahol érződik, hogy próbálkozik (több - kevesebb sikerrel) valami újat mutatni, az amúgy már lerágott home invasion műfajon belül, de az összkép igy is rém gyenge, amin a karakterek tutyimutyisága sem segít.

stevepisti   2020. 08. 29.

Egy közepes thriller, semmi extra, a tartalomból nagyából erre lehet számítani. Szerintem Dennis Quaid, jól hozta a zakkant pasi karaktert. Én is paráznék egy ilyen alaktól aki a legkülönbözőbb pillatokban jelenik meg a házban , amihez már semmi köze. A végére még egy kis csavar is jutott.

Caravaggio1978   2019. 10. 23.

Egy popcornt simán megér

Tetszettek a színészi alakítások,kifejezetten jól hozták a film történetét,elég jól bele lehet élni az embernek magát a szituációkba,Kellemes izgalmasnak mondható kis film volt!!

sonolokojjo   2020. 04. 01.

Ami engem illet, köpni nyelni nem tudtam ettől a filmtől. Iszonyatosan jó hangulata van, és nagyon ideglelősek néhány jelenet, de nem egy félelmetes darab, inkább mondanám már-már elgondolkodtatónak.

zymoka   2020. 03. 29.

Az biztos, hogy nem ilyen szerepekre vagyok szokva Dennis Quadtől. Piszkosul félelmetes volt, ahogy hozta a figurát, már csak ő miatta is érdemes megnézni.