A hó rabja

No Exit
himi85

Havana Rose Liu
Havana Rose Liu

Hóvihar idején, egy elszigetelt hegyvidéki autópihenőhelyen rekedve, egy főiskolai hallgató felfedez egy elrabolt gyermeket, aki egy autóban rejtőzik, amely az egyik bent tartózkodó emberé.

(Hupka Adrián)

Rendező: Damien Power
Író: Taylor Adams
Premier: 2022.02.25.

2023.11.13 Di Canio

Tipikus egyszer nézős film. A történet nem valami nagy szám, igaz, van egy-két kisebb fordulat, amitől érdekesebb lesz, de a vége nekem eléggé sablonszerű volt. A pisztolyos gyerek különösen rosszul megformált karakter.

2022.08.01 BRANTON

Tisztességes iparosmunka, megfelelési kényszerrel agyonlőve

Összefoglalom a sztorit gyorsan! Hóvihar van, egy pihenőhelyen járunk pár emberrel, akik nem szeretnének A hó rabjai lenni. Tökéletes, és bevált thriller-alaphelyzet ez, melyből tényleg ki lehetett volna hozni egy székbe szegező másfél órát. Helyenké... Teljes kritika

2022.07.25 HE7EDIK

Jó látni, hogy még manapság is készül ilyen csavaros és feszült thriller, a végére pedig már-már átment horrorba is. Hasonlít a szintén kiváló Tarantino mozihoz, az Aljas nyolcashoz. Akinek az bejött, ajánlom megtekintésre.

Még hogy nem horror?

Damien Power jól eltalálta a helyszínt, a zsánert és a sztorit, bár már ez is ezerszer lerágott csont, de a home invasion szabályainak tökéletesen megfelelt, és ennyi. Semmi extra, de mégis ütős kis mozi lett belőle! Bár a tengerentúli kritikusok pop... Teljes kritika

2022.03.29 Caravaggio1978

Egyszerű, de annál érdekesebb

Már az elején agyalhat az ember a megoldáson, meg is jön, de a történet nem ilyen egyszerű... A főszereplő lány annyira, de annyira jól adja a szerepet, hogy tényleg öröm volt nézni, eszméletlenül visszaadja az érzelmeit a szeme is. Voltaképpen nagyon jól adják a szereplők a történetet, egy-egy pillanat azért icipicit gyerekesre sikeredett. Én nagyon jól szórakoztam rajta, agyalós, feszült és szövevényes történetnek bizonyult!

A film egy azonos című, Taylor Adams által írt könyv alapján készült, aminek a történetét hajszálpontosan visszahozza a film. Magyar nyelven is fellelhető a könyv. Szerző: Caravaggio1978

Titokzatos üzenetek
2024