
Vélemények (16)
A vélemények alapján sokkal jobbra számítottam... szerintem ez a film teljesen lapos. Azzal, hogy pár embert zárnak össze, lényegesen leszűkítik a lehetőségeket és már az elején nyilvánvalóvá válik a csattanónak szánt cselekmény. Kicsit sem izgalmas,... Több
Összefoglalom a sztorit gyorsan! Hóvihar van, egy pihenőhelyen járunk pár emberrel, akik nem szeretnének A hó rabjai lenni. Tökéletes, és bevált thriller-alaphelyzet ez, melyből tényleg ki lehetett volna hozni egy székbe szegező másfél órát. Helyenké... Teljes kritika
Jó látni, hogy még manapság is készül ilyen csavaros és feszült thriller, a végére pedig már-már átment horrorba is. Hasonlít a szintén kiváló Tarantino mozihoz, az Aljas nyolcashoz. Akinek az bejött, ajánlom megtekintésre.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Damien Power jól eltalálta a helyszínt, a zsánert és a sztorit, bár már ez is ezerszer lerágott csont, de a home invasion szabályainak tökéletesen megfelelt, és ennyi. Semmi extra, de mégis ütős kis mozi lett belőle! Bár a tengerentúli kritikusok pop... Teljes kritika
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nagy reményekkel ültem le megnézni ezt a filmet, de zavaros lett. Olyan, mintha összecsapták volna. Mikor nagyon jól akarsz valamit csinálni, de förtelmes rossz lesz a végeredmény. A rehabról elszökik egy fiatal lány, mert megtudja, hogy az anyukája ... Több
Már az elején agyalhat az ember a megoldáson, meg is jön, de a történet nem ilyen egyszerű... A főszereplő lány annyira, de annyira jól adja a szerepet, hogy tényleg öröm volt nézni, eszméletlenül visszaadja az érzelmeit a szeme is. Voltaképpen nagy... Több
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Darby évek óta szenved drogfüggőségétől, nem érzi a kiutat, nem hisz abban, hogy meg tudna változni. Mikor édesanyja rosszul lesz, megszökik intézetéből, hogy meglátogathassa. Útközben egy óriási hóvihar miatt egy autópihenő helyen reked néhány másik... Több
Az első fele sajnos nagyon unalmas, amiért nagy kár, mert aztán lassan egyre érdekesebb lesz, az utolsó fél óra pedig már kifejezetten jó és izgalmas. Ha az első felét is izgalmasabbá tették volna, akkor egy kiváló film lehetett volna, így kicsit vegyesek az érzéseim, de egynek jó volt.
Tipikus egyszer nézős film. A történet nem valami nagy szám, igaz, van egy-két kisebb fordulat, amitől érdekesebb lesz, de a vége nekem eléggé sablonszerű volt. A pisztolyos gyerek különösen rosszul megformált karakter.
Ez a film az én szememben átlagosnak mondható. Megnéztem, elfogadtam és ennyi, beszélni róla és ajánlani sem fogom senkinek kategória. Még egyszer nem feküdnék neki, viszont..!!! Piszkos jó fordulatok voltak benne. Volt benne néhány mocskosul ideges... Több
Sokkal jobb film is lehetett volna. De egy esti kikapcsolódásnak megfelelő. Semmi extra. 6/10