Gyagyás gyilkosság

Terence Stamp
Adeel Akhtar
Shioli Kutsuna
Jennifer Aniston

Egy New York-i zsaru Európába utazik feleségével, hogy ismét felélesszék szerelmük tüzét. Romantikus légyott helyett azonban halálos veszélybe kerülnek, mikor meggyanúsítják őket egy gazdag milliárdos… Több

Rendező: Kyle Newacheck
Forgatókönyvíró: James Vanderbilt
Premier: 2019.06.14.

2023.11.04 sptt

Nem rossz film ez. Persze, egy kicsit lopott az Agatha Christie-feldolgozásokból, lecsípett innen-onnan, ennek ellenére megvan a maga bája, a várakozásommal ellentétben működik Aniston és Sandler párosa, megfelelő mixet alkot a krimi és a vígjáték. H... Több

2019.06.17 Berto49 Nézhetetlen

Szörnyű!!!

A magyar cím ("Gyagyás gyilkosság") hűen tükrözi nemcsak a bűntettet, hanem az egész „műalkotást”. Tépelődtem, hogy érdemes-e megnézni ezt a filmet. Mellette szólt, hogy Jennifer Aniston játszik benne, akit kedvelek. Ugyanakkor Adam Sandler neve erősen riasztott, mert bár sokak kedvence, én akkor lássam, amikor a hátam közepét. Bejött az előzetes elképzelésem, amiben ő játszik, az megközelíti a nézhetetlen kategóriát. Hihetetlenül gagyi film, szinte egy másodperc csend sincs benne, a szereplők állandóan jártatják a szájukat, a humortalan poénok lavinája zúdul a nézőre. Igazából Agatha Christie paródia szeretett volna lenni, de ebből semmi sem valósult meg. Az ilyen típusú moziknak széles nézőtábora van, de én nem tartozom közéjük. Okosabb dolog a film megtekintése helyett egy kényelmes kerti székben a fű növekedését követni.

2019.06.30 indingo

Szerintem egy korrekt történet lett, sokkal bénább filmek is mozivászonra kerültek már. A két főszereplő előző közös filmjét jobban szerettem, de ez is rendben volt. Az elejétől kezdve érezni az Orient Expresses beütést.

2022.05.19 JRD

Hiába közepes, kedvenc

Szeretem Sandlert, noha (általában) nem repít történeteivel gondolati magasságokba (bár akadnak kivételek). Ez a film viszont valahogy nem sikerült a legjobbra, mégis jól szórakoztam. A cím már önmagában sugallta, hogy ezt a filmet nem kell majd túl komolyan vennem. De ne hallgass rám, nézd meg, és döntsd el magad! Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2021.12.05 Dorkateo

Jennifer Aniston számomra egyenlő a "biztosan rossz film" kategóriával (bocs rajongók), Adam Sandler pedig a "gyakran rossz film" kategória. Gondolom a véleményem ezután nem lesz meglepő: újabb gyenge film. És még második részt is kapott - úgy tűnik, nem tartozom a fősodorba...

A film végén Audrey és Nick karakterét láthatjuk az Orient Express nevű vonaton. Ez közvetlen tisztelgés Agatha Christie híres "Gyilkosság az Orient expresszen" (1935) című regénye előtt.Szerző: Thibo84

Adam Sandler felesége, Jackie Sandler, mint légiutas-kísérő látható a gépen.Szerző: Thibo84

A titánok harca (2010) és Tamara Drewe (2010) után ez a harmadik film, amelyben Luke Evans és Gemma Arterton együtt játszanak.Szerző: Thibo84

Grace Ballard a Sex Machinát említi kitörési szerepeként, az Ex Machina (2014) című darabra utalva. Volt azonban egy tényleges film, a Sex Machina: A XXX Parody (2016), amely egy kemény pornóparódia volt.Szerző: Thibo84

Adam Devine, Kyle Newacheck rendező barátja egy tévében látható a repülőgép 1. osztályán. Együtt dolgoztak A munka hősei-n (2011) és a Game Over, Man!-en (2018).Szerző: Thibo84

(2019. 06. 21.)
A Gyagyás gyilkosság (Murder Mystery) egy szórakoztató Agatha Christie paródia lett, amely csavaros és olykor bohókás, de ennél semmi több. Több

Értékelés: 6.8/10
(2019. 06. 27.)
Nem ez lett Sandler legjobb filmje, de nem is a legrosszabb. Van benne humor, némi akció és csipetnyi krimi, amit felfoghatunk egy Agatha Cristie előtti tisztelgésnek szánt humorbonbonnak. Több