Nem fogadott hívás

Nem fogadott hívás

One Missed Call

Beth különös körülmények között veszítette el két barátját. Mindkettő rejtélyes telefonüzenetet kapott, melyben a saját haláltusájukat hallgathatták végig. Nem sokkal később valóban meghaltak, mégpedig oly módon, ahogyan azt a telefonban hallották. A rendőrségen kétkedve fogadják a lány bejelentését. Csupán Jack Andrews felügyelő hisz neki, aki hasonló körülmények között veszítette el a lányát. Jack és Beth a saját szakállára nyomozni kezd. Ám egyszer megszólal Beth mobilja. Bár nem veszi fel a különös hangon csörgő készüléket, a fenyegető üzenet letörölhetetlenül ott marad a kijelzőjén.

Forgatókönyvíró: Andrew Klavan, Minako Daira
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Japán, Németország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2008.05.27.

Chakushin ari  (2003)

2019.02.12 Owotonor

Nem indul rosszul, valóban vannak benne elvont jelenetek és arcok amik igazán jópofák és ijesztőek, az egyik jelenetről a végső állomás ugrott be, a zenéje jó de a film csak átlagos lett.

2016.02.03 moov18

Lehetne rosszabb is, de jobb is

Amerikába beüthetett már egy ideje a krach, hiszen gyakori jelenség náluk, hogy európai, de főleg ázsiai filmeket koppintanak előszeretettel, ötlethiányra hivatkozva. Futószalagon gyártják a remake-eket, őszintén már azon lepődünk meg, ha valami sajá... Teljes kritika

2016.10.12 tiszaizsofi

Ahogyan a címe is tükrözi, elég gagyi a film, nincs nagy sztori sem nagy karakterek, illetve a dramaturgia is hagy némi kívánnivalót maga után. Elvont, unalmas, nincs minőség, sem izgalom.

2015.03.04 nitus2006

Remek horror. Végig bizserget, remek a történet, és elég hihető is annak akinek van fantáziája. Nem unalmas, elég ijesztő is. A karakterek is jók. Az a csörgés pedig.. huhh hát kész :-D nézzétek meg, jó kis film

2015.01.26 Sindyke

Eléggé elvont film. Nekem nem igazán tetszett, bár megnézhető kategória. De aki kihagyja nem sokat veszít. Én biztos, hogy nem fogom megnézni többet :)