88% 2069 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2015.01.29 amazing12

Milliószor meglehet nézni szerintem. Nagyon nagyon szép. Megmutatja mire képes a szeretet és azt, hogy a lehetetlen, reménytelen helyzetekből is ki lehet lábalni...khm. lubickolni

2015.03.10 ecsekisandor

Pixar mozik egyik legjobbja. Nagyszerű vizuális élmény , csodás víz alatti látvány. Nagyon jó karakterek és izgalom jellemzi ezt a remek mesét. 10/10

2015.02.10 visigo

Kedvenc mesefilmem. "Apa itt van, apa megvéd." Állatian emberi, tele érzelmekkel. Legeslegjobb. Micsoda látvány és színvilág! Mesében ő a klasszikus.

2017.12.18 eszticickany

Nagyon sokat lehet rajta nevetni, igazán aranyos mese, már csak a teknősök miatt is megéri megnézni.

2015.03.10 nemethgergo31

Remek látvánnyal fűszerezett izgalmas mesefilm! Minden korosztálynak ajánlott, én remekül szórakoztam. Vicces, megkapó, jó sztori és karakterek, és remek képi világ jellemzi.

2015.03.31 Andi66

Imádom a Pixar filmeket. Ez is az egyik kedvencem. Szuper víz alatti világ, humor, szeretet és mondanivaló. Minden korosztálynak ajánlom.

2015.03.28 MAlexa23

Ez egy igazán édes kis mese. Cuki kis poénokkal, aprócska drámai résszel fűszerezett kedves történet. Aki nem látta, de kedveli az animációs filmeket, mindenképp pótolja, garantáltan nem fogja megbánni.

2015.03.11 tothistvan2

Nem lehet róla rosszat mondani, maximum annyit, hogy egykét karakter kaphatott volna több játékidőt. Engem teljesen magával ragad, akár hányszor nézzem is meg. A tengeri világ szemkápráztató! 10/10

2015.01.28 Diana

Hihetetlen, hogy már 12 éves mese... Nagyon szép és kedves mese gyönyörűen és látványosan megtervezve :)

2021.03.03 Erika Czeglédi

Cuki

Nagyon aranyos, imádtam a bohóchalat, azaz Némót.

2015.03.14 gaalerzsebet

Igazán szép megható története van, a gyerekeknek nagyon tetszett, de még a felnőtt ismerőseimnek is bejött. nem unatkoztak. A karakterek viccesek és aranyosak, az animáció remek, a történet pedig hordoz tanulságokat. 4/5

2015.03.13 tothtibor5

Örök klasszikus mesefilm, bármennyiszer meglehet nézni, mert sosem nyújt kétszer ugyanolyan élményt. Van amikor a gyönyörően elkészített tengert bámuljuk és lesz amikor jobban odafigyelünk a karakterekre is. Az animáció (halak mozgása) gyönyörűen let... Több

2015.03.09 Szilárd996

Aranyos mese, minden kisgyereknek látnia kell. Megható, vicces és a látványvilága is nagyon szép, gyönyörű színek, formák! Csodálatos

2015.02.25 *zsanka

Aranyos mese. Kedves, szeretni való karakterek, gyönyörű látványvilág, megható történet.