88% 2068 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2023.03.09 Informer2

A Némó nyomában egy fantasztikus animációs film, amely az óceán mélyén játszódik, és egy apa utazását meséli el, aki azért kel útra, hogy megtalálja elveszett fiát. A film gyönyörűen megalkotott világot mutat be, amelyben tele van különféle tengeri é... Több

2019.08.16 indingo

Gyönyörű látványvilágú mesefilm. Az óceán hálás téma, mert gyönyörű és gazdag az élővilága. Szemkápráztató mese, ahol a történet is a helyén van.

2015.02.06 Yosihiro

A halas animációk Oscárját adtam nekik :) nagyon jó ütős kis animáció. A vízi világ mindig is csodálattal és elképesztő kalandokkal kecsegtet és ebben a NÉMÓ-ban megvan minden . Ezt jól összehozták. Ajánlom mindenkinek egy remekmű :)

2018.12.04 mamiéstöti2

Kedves történet, jó a képi megjelenítés, szuperek a szereplők így nálam mindenképpen 5/5-ös. Személyes favoritom Protkó.

Aranyos kis mese,tele vidám,és megható képsorokkal...Apa-fiú kötelék megbonthatatlansága,és a kishal hősiessége....Szuper karakterekkel.Erősen ajánlott mese !

2016.06.03 ArpiHajdu és Réci

Jól sikerült mese a fiát kereső apáról, aki legyőzve félelmeit, mindenen átúszik, csak hogy megtalálja gyermekét. Aranyos mese gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A személyes kedvencem Protkó, a cápa. Egy valamit viszont nem értek: miért pislognak a halak a vízben?

2016.06.18 Thibo84

Egy zseniális mese minden korosztálynak. Szemet kápráztató képi világgal, tele rengeteg szerethető és vicces karakterekkel. Utóbbiak jól ellensúlyozzák a szorongással teli Pizsit.

2023.02.10 Timon

Alap Pixar-klasszikus

Sokadszorra élveztem egy klasszikus Pixar-mese varázsát, de az ilyenekből nem lehet elégszer. Némó imádnivaló, az apja önmagában az igazi, gyermekét féltőn óvó szülő, Szenilla pedig sokszor igen vicces, és helyén van a szíve. No meg azért az esze is. Csak kicsit titkolta. :-) És bizony megható, hogy egy csomó hal és tengeri állat milyen lelkesen besegít egyetlen kishal megkeresésében. Na meg legalább egy pelikán. Egyébként ott az akváriumban sem volt annyira unalmas, míg Némónak ilyen jófej társasága akadt, akik segítettek, de milyen elszántan. A film látványa persze magával ragadó, és nem mondhatnám, hogy a sztori éppen megunható. Két évtizeddel a háta mögött pedig animációja oly szép és megragadó, akárcsak bemutatása évében lehetett. 10/10

2017.07.10 Deku

Irtózatosan nagy mese. Tele van minden pillanata poénokkal ami nagyban emeli a minőségét. Látványos és izgalmas a története. Amellett, hogy nagyon aranyos ez az apa-fia kötelék.

2016.12.07 HercegPeter

Teljesen rendben van. Vicces, kalandos, érzelmes. Ezek kellenek egy jó kis szórakoztató filmhez. Számomra Szenilla egy kicsit idegesítő, viszont az akváriumi csapat és a teknősapa vicces.

2016.05.28 Orosz István

Aranyos humoros mese, az apa aki elveszti egyetlen fiát, de olyan erős a szeretete hogy bármit vállal hogy visszakapja a fiát. Tudom mindenkinek ajánlani érzelmekkel teli mese, a grafika is nagyon jó, nem idő vesztegetés.

2018.01.19 dailyfilmsan

Aranyos kis mese. A poénjai megállják a helyüket nem lebutított gyerekpoénokat tolnak benne. A tengeri élővilág nagyon szépen van bemutatva bár kíváncsi lennék valójában is ilyen a minigolf áramlat?! :D

2017.10.14 Lamboh

Ez is egy kihagyhatatlan animációs film, amit nem érdemes kikerülni. Aranyos, vicces, tanulságos, és leköti az ember figyelmét. Marlin az egyik kedvenc mese szereplőm, a film második része pedig még inkább azzá tette. De a többi szereplő is nagyon sz... Több

2019.07.25 Szilonka

Imádom a tengert, a tengeri kis lényeket úgyhogy nálam betalált a film. A szereplők is jó karakterek és a története is izgalmas.