88% 2068 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2016.04.27 angel001

Nagyon szépen kidolgozott karakterek, szép történet egy kis csonka bohóchal megpróbáltatásairól, aki szófogadatlansága és apja túlféltése miatt keveredik bajba, kalandba.Megjárja a nagy óceánt, majd egy fogorvosi rendelő mindennapjaiba nyer betekitést...de minden jo ha a vége a jo:)

2015.06.22 ElfRider

Gyönyörű tengeri világ tárul elénk a meséből. A korall zátony káprázatos. A főhősök szerethető karakterek. Főleg a kis Nèmó, aki annyira picike, hogy végig aggódással figyelünk rá nehogy baja essen a hatalmas óceánban.

2016.07.28 Homer

Gyerekként szerintem az eleje túl nyomasztó és ijesztő volt. Hiszen az anya meghal, a kisgyerekek szintén és csak egy pici marad meg megroncsolódva. Nem feltétlenül gyerekeknek való ez a téma. De a többi része nagyon tetszett. Vicces, izgalmas.

2016.04.11 BallEr

Egész jó filmnek tűnt első ránézésre, egy szépen összetákolt történettel egész jól alakító karakterekkel és kellemes hangulattal. Bejövős félére alkották. Öröm volt nézni.

2016.04.26 ukla

Nagyszerű és csodálatos mese a barátságról és a szeretetről. A vízalatti látvány nagyon hangulatos.Imádtam azt a sok szeretni való karaktert.Az apa hal és Senila közös kalandja nagyon mókás és szórakoztató.

2015.06.02 sonyxxx

Ez az animáció nagyon gyorsan a Pixar egyik legjobb alkotásává vált, ami remekül vegyíti a klasszikus történet elmesélős elemeket a CGI-vel. Remek családi kalandfilm, ami simán lenyomta a Disney és a Dreamworks hasonló műveit.

2015.06.25 szafffy

Teljes mértékben megérdemelte ez a felejthetetlen film az Oscar díjat. Elragadó történet felnőttnek és gyerekeknek egyaránt. Viccesek és ötletesek a szereplők.

2016.07.25 N.Béla

A disney lehet ezzel a filmmel talált talán legjobban önmagára. Csodaszép és igazi látványvilág jellemzi és tanulságos ami gyerekeknek szánt rajzfilmnél talán a legfontosabb. Kicsit fontos számomra, hogy végre van tengeri mese is a kis hableányon kívül a Disney palettájában.

2015.06.30 Enccso

Egyik kedvenc Pixar-os rajzfilmem, annyira jól eltaláltak és szerethetőek a karakterek, és annyi emlékezetes szöveg és aranyköpés van benne, egy időszakban szinte kívülről tudtam az egészet.

2015.06.30 BuBu

Valamiért nem vagyok oda ezért a meséért, nem igazán tudott úgy teljes mértékben lekötni, jó, aranyos, humoros, de valamiért nem kerek egész! A kidolgozása sem a legszebb!

2015.05.06 bambula

Többször megnézős mese. Tényleg az egész családnak való, kicsik is nagyok is imádhatják, nem erőszakos és talán még tanulni is lehet belőle a gyerekeknek.

2016.07.24 Igob1

Nagyon aranyos mese kicsiknek és nagyoknak egyaránt. Cukik benne a teknősök és halak is nagyon számomra. A történet tényleg minőségien ki lett találva, az animáció pedig egyszerűen hihetetlen. A szenilla nyomában méltó folytatása lett.

2015.06.18 szune40

Ez most nagy telitalálat lett. Szépen ábrázolja a kissé lázadó kisfiú és apja közti kapcsolatot, civakodnak de a feltétlen szeretet mindig ott van. A filmben nagyon tetszettek a karakterek és az ütős poénok.

2015.06.04 era93

Egy tökéletes kis családi mese. Apa-fia kapcsolat tökéletesen bemutatva. Ezen kívül nekem személyes nagy kedvencem volt Szenilla. Azt hiszem így hívták a kék halat. Hát az valami kiakasztóan mókás figura volt. Odáig voltam.