88% 2068 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2016.06.27 wooderman

A kis bohoc hal,Némo, szeleburdisága miatt, és apja féltése miatt nagy bajba keveredik,és elkeveredik otthonról. Apja és barátai a keresésére sietnek,és megmentik. :)

2015.03.31 Brigusz724

Ez a mese még az első nagy kedvencem, olyan furcsa belegondolni, hogy már 12 éves, lassan kamasz... Emlékszem, nagyon szerettük, szórakoztató,humoros mese volt, ami szerintem minden korosztálynak ideális kikapcsolódást jelenthet.

2015.05.21 Laci000

Aranyos kis film, bár szerintem nem tartozik a legjobb animációs filmek közé. A karakterek aranyosak, a történet is érdekes. De túlságosan újat nem mutat és a grafikája elég gyenge.

2015.02.21 oneminute

A Némó az egyik kedvenc rajzfilmem, bármikor megnézem. Nekem nagyon tetszik a történet, a mondani való, soha ne add fel! Jó szórakozás az egész családnak!

2018.01.28 zsani

Nagyon szeretem ezt a mesét, főként mert Senillával egy az egyben azonosulni tudok. Kedves mese, nagyon szép értékrendet közvetít.

2015.01.28 london2012

Ezerszer megnézhető jó családi animáció. Vicces és jó történettel. Tökéletes :) *****

2015.10.27 fcbnandi

Nagyon aranyos kis családi animációs film nagyon szép látvánnyal. A történetet is jól kitalálták. Többször nézhetős film szerintem, elsősorban kicsiknek, de minden korosztálynak ajánlom.

2016.04.29 Bogi

Igazi klasszikus. Emlékszem még Balatonon mikor nyaraltunk akkor láttam levetítve egy nagy projektorral. Előtte sosem láttam ilyesmit:) Nagyon izgalmas volt egy csomó gyerekkel megnézni ezt a hatalmas volumenű alkotást rajzfilmet. A főbb zenéi még mindig jobb kedvre derítenek ha meghallom. Örök emlék.

2015.07.26 one1970

Kiváló mese kicsiknek és nagyoknak - bár van jónéhány poén, amit inkább csak az idősebbek vágnak. Ráadásul a készítők elég jól figyeltek arra, hogy például a halak jelentős része valós faj legyen, szóval egy mini biológia óra is egyben! Na ez 10/10-es és remek a magyar szinkron!

2016.08.09 tvmérnök

Én szét untam magam gyerekként rajta. Bár szép ,hogy volt olyan mese ami a tengerek és óceánok világára is felhívja a figyelmet , folytatást nem csináltam volna belőle. Sajna nem fogott meg a kis bohóchal története.

2016.02.10 norbi0102

2015.06.30 padfoot8925

Egy tökéletes kis családi mese. Szépen ábrázolja a kissé lázadó kisfiú és apja közti kapcsolatot, civakodnak de a feltétlen szeretet mindig ott van. Az egész családnak való.

2015.07.14 prongs2001

Odáig voltam ettől a filmtől. Minden karakter megkapta a maga erős stílusát. Szerintem szépen elindult és felvezette a karaktereket. Nekem üdítő volt ez a koncepció és bármikor újra nézném.

2016.05.21 Gecko

Nekem sajnos anno nem jött be gyerekként. Így újranézve sem az igazi. Túl hosszú és vontatott ,könnyen kitalálható a történet még gyerekek számára is. Igaz ,hogy jól van animálva de ennyi. 5/1