88% 2068 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2016.10.24 Curacao86

A szokásos apa-fia viszony megjelenik itt is, hiszen ez amerikai filmek alapvető kelléke, de a drámai rész inkább a film keretét adja egy erősebb nyitással és lazább befejezéssel. Tény, hogy rendkívül kalandos és fordulatos, sőt néha vicces is, de va... Több

2017.09.19 SzFa

Gyerekként az egyik kedvenc mesém volt. Aranyos egyszerű történet. Szépen kivitelezett karakterek és háttér. Jó zenék. Felnőttként már annyira nem szórakoztató, de a gyerekeknek nagyon jó mese.

2018.10.03 thejoker

A valaha volt leggyönyörűbb és legjobb mese. Persze nem hiába lett Oscar-díjas ez az alkotás. Kicsinek egy nap többször is megnéztem, mert teljesen lenyűgözött a tenger alatti végtelen látványvilág, a sokszínű gyönyörűség, egy izgalmakkal teli nagy k... Több

2019.01.04 szabomarc

Szenilla karaktere nagyon idegesítő volt számomra, ettől függetlenül a történet szép, kalandos az apa utazása, összességében jó rajzfilmnek mondanám. Ajánlom mindenkinek, de Szenilla miatt nekem csak 8/10.

2016.10.29 Scramananga

A Pixar, mint mindig, most is tökéletesen megfogta a gyerekeknek szánt filmek lényegét: van mögöttes tartalom. Ez szerintem nem is igazán az apa-fia kapcsolat, inkább a gyerek-mentor kapcsolat. Persze, vannak kis mellékszállak (barátság, segítőkészsé... Több

2018.03.24 NFG

Engem elsőre az fogott meg, hogy mennyire sok élénk színt használtak az animációban! A történet miatt az ember közelebb érezheti magát az állatvilághoz! Nagyon jó mese!

2016.02.08 doroffee

Nagyon szerthető, kedves mese, amely azért tud tanítani egyet s mást a barátságról és az érzelmi kötelékek (család, barátok stb.) fontosságáról. Amúgy nagyon vicces és nagyon szórakoztató karakterek és párbeszédek vannak benne.

2016.02.18 trixxy

Igazán kedves, szerethető családi mese, vicces sztorival. Ha a Szenilla nyomában is ilyen lesz, ciki-nem ciki.. én a moziba simán beülök a 8 évesek közé..:)

2017.07.27 czigler.nora

Annyira cuki ez a mese, de közben izgalmas is és felszínre kerül az emberi nép piszka is, túlhalászat, környezetszennyezés, stb. Szinte szégyelli magát az ember

2020.08.30 sammy88

igazán kedves mese

Nagyon szép látványvilággal és kedves karakterekkel megalkotott animációs film, mely sokunk kedvence. Szenilla azért eléggé húzóerő volt benne, kapott is egy "önálló estet" ugye, bár az meg nem lett olyan kiemelkedő.

2019.03.20 Vágottszemű

Jó lett a film, szerintem. A karaktereket nem nagyon szeretem benne, de tanulságos kis mese lett. Gyerekeknek mindenképp ajánlom, hogy megnézzék ezt a filmet.

2017.01.25 Gábor Rózsa

Szuper animációs mese. Tipikus az, ami nem csak gyerekeknek szól, de nekik is nagyon jó! Értelmes, okos, kedves szerethető! Ajánlom, minden családnak, gyereknek és felnőttnek egyaránt.

2017.12.31 authorgirlll

Aranyos film arról hogyan jön rá a fiú hogy szereti őt az apja. Szenilla néha zavart, Némó apja néha túl goromba volt. Némo pedig igazi gyerek módjára megmaradt naiv, kíváncsi kisfiúnak. Összességében jó volt de nem a kedvencem.

2020.12.01 Oliver.guy_

Jó választás egy esti családi mozizáshoz. Gyönyörű látványvilág mellett mutatja be a szereplők kalandját a nagy világban.