88% 2068 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2019.05.05 Ms. Akárki

Nagyon szomorú a mese eleje mivel Némó testvéreit és anyját meggyilkolják. De nagyon tanulságos is. A barátságról a kitartásról és a szeretetről szól főleg. A látvány gyönyörű. izgalmas kalandokba keveredik Némó és az apukájának kell megtalálnia az ó... Több

2018.07.28 Norbert93

Talán a valaha volt legjobb animációs film. Érzelmes, hihetetlenül kalandos családi mozi.

2019.02.20 harnas1207

Emlékszem, mikor megjelent közel akkora hatással volt rám, mint a Madagaszkár. Sajnos újranézve már ez a mese se olyan szórakoztató. Egy biztos, ha bohóc halat látunk mindig Némót fogunk kiáltani.

2016.09.16 puffancshercegnő

Nagyon szerettem ezt a mesét, különleges története van, érdekes szereplőkkel. Tetszik a grafikája. Bármikor újra nézhető, mert az ember nem unja meg, mint sok másik mesét. Minden korosztálynak megfelelő

2018.04.26 TomÁcs

Én imádom a tengerek világát, úgyhogy a mesét csak szerethettem. A története a kis bohóchalról izgalmas volt, igazi kalandfilm. Szenilla karaktere picit idegesítő.

2016.05.10 VvV

Jópofa kis mese, aranyos a története és nagyon szépek a karakterek.

2016.08.29 Szivárvány1

Aranyos Disney történet a család, a kitartás és a hit erejéről. Mindig emlékezni fogok amikor unokatestvéreimmel háttérzörejnek raktuk be aztán a végén mindenki elételepedett egy tonna popcornnal. Izgalmas és aranyos történet, ami még tanulságos is.

2016.01.17 beero88

Nagyon kedves aranyos kism ese kicsinek nagyoknak egyaránt. Minden karakter nagyon kedvelhető leszámítva persze az embereket. A teknős nekem nagy kedvencem volt a lazaságával együtt.

2015.06.05 Dodi

Igazán aranyos mese. Kedves, szerethető karakterekkel. A humora is jól el van találva. A grafikája lehetett volna jobb is. De szerintem így is remek kikapcsolódást nyújt.

2019.04.06 MidoD7

Nem volt mentes apróbb buktatóktól, de szerencsére nem lett nézhetetlen. Hibája talán annyi volt, hogy néhány helyen laposabb volt. Ezen felül viszont egy jól kidolgozott, szép grafikájú és még vicces film is lett.

2018.03.07 kevelin

Imádtam Némót és a kalandjait. A vega cápák nagyon jópofára sikeredett. Tipikusan egy olyan mese ami kicsiknek nagyoknak egyaránt szól. Sajnos a mellékszálból készült film nem sikeredett tökéletesre, de az eredeti felvetés szerintem szuper lett. Nagyon imádom a mai napig rendszeresen műsoron van. Egyik kedvenc mesefilmem.

2018.10.21 Csillagpor

Nagyon tetszett. Kifejezetten találékony és ötletes, vicces kis mese lett. Szenilla nagy kedvencünk azóta is. Ússz és evezz, csak ússz és evezz :D Ha ezt nem Szenilla hangján hallottad a fejedben, ahogy olvastad, akkor baj van:D Igazi családi mese. Kicsik és nagyobbak egyaránt élvezik és jót nevetnek rajta.

2017.04.18 bgnz367

Kicsiknek, nagyoknak kiváló szórakozás. Szeretettel teli és aranyos kis mese. A humor sem áll tőle távol ami nagyot dob az egészen és látványos eszement módon.

2018.03.18 hackerjulcsi

Hatalmas története van és tetszik, ahogyan láttatja az állatok - tengeri állatok - világát. Arra nevel, hogy a gyerekek együttérezzenek és legyenek tekintettel kisállataikra. Senilla meg annyira bájos.