88% 2069 szavazat

Némó nyomában

Finding Nemo

2015.02.12 kurrek

Szerintem egy kicsit sem jó film. Igaz, hogy sosem kedveltem a meséket, de számomra az egésznek semmi értelme nem volt. Szegény hal nagyon szerencsétlen és ebből egy jó kis filmet lehetett kreálni, amiből csak úgy dőlt a pénz.

2015.01.31 sanyika

Ez egy kis halacska Némó története akit kifognak és betesznek egy akváriumba,de az apja utána ered és megkeresi hogy vissza haza vigye. Aranyos mese volt, csak ajánlani tudom minden felhasználónak.

2015.08.06 teado

Aranyos mese. Kedves, szeretni való karakterek, gyönyörű látványvilág, megható történet.

2015.02.23 Jcsornane

Örök kedvenc lett vicces ugyanakkor megható és tanulságos kis mese. Nekem ez az egyik kedvencen, nagyon jó sztori, vicces történet és karakterek, minden, ami csak kell.

2015.02.13 LAlexa23

Cuki, vicces és megható :) Szerettük

2015.01.26 Piper

Nagyszerű történet, remek karakterek, fantasztikusan jó animáció, és élethű tenger.

2015.01.24 Emil444

Alap animációs film, mindenkinek látnia kell! :)

2018.10.14 dannab24

Ilyen filmet szívesen néznék még bármikor. Tanulságos és szórakoztató egyben és oda vagyok az ilyenért. Kellemesen kikapcsolt míg néztem és jókat mosolyogtam az arra méltó részeken.

2015.03.08 adamwin

Szeretem a pixar filmeket, szinte mind nagyon jó, de ez kifejezetten el lett találva. Rengetegszer láttam, hatalmas mese! Jó a sztori, izgalmas, és ugyanakkor vicces is.

2015.02.10 mneviki

Igazi szép kis történet, a gyerekeknek nagyon tetszett, de a felnőttek sem fognak rajta unatkozni. A karakterek viccesek, az animáció minősége kifogástalan, a történet pedig tanulságos. csak ajánlani tudom.

2015.01.28 Kristófka

Ez egy jó kis családi film.Mikor összegyűl a család és nézne valami jó izgalmas filmet vagy mesét hát ez pont jó arra az alkalomra.

2015.03.31 lexaa_95

Gyermekkorom kedvence. Nem lehet megunni Nemo kalandjait. Nagyszerű animációs film, ahogy én láttam a mozikban, a felnőttek és a gyerekek ugyanolyan jól szórakoztak rajta. :D

2015.01.26 diamond1011

Nagyon aranyos mese!

2016.05.22 kasztni

A kissé már túlfeszített örök motívumot, az apa-fiú egymásra találás ugyan kissé már unalmas, de a szellemes poénok szerethetővé teszik a történetet. Az alapgondolat egyszerű mivoltát és a helyenként logikátlan történések szembetűnőségét elmossa a humor és a gyönyörű víz alatti látványvilág.