
Vélemények (11)
Látványos dél-koreai sci-fi akció-fantasy, amelyet Choi Dong-hoon rendezett. A film különlegessége, hogy két idősíkon – a középkori Koreában (Korjo-dinasztia idején) és napjaink Dél-Koreájában – párhuzamosan játszódik. A történet szerint egy földönkí... Több
Az Alienoid kimondottan olyan film amit moziban érdemes megnézni, és kimondottan olyan amit egyszerre fognak élvezni a sci-fi és a harcművészeti alkotások rajongói is. Az egyszerre több idősíkon játszódó történet egyik része egy mágiával, fantasyvel... Több
Egyszerűen remek film, szórakoztató, pörgős, vicces, drámai - mindent tud, amit az amerikai fantasy-scifi-filmek tudnak, és annál sokkal többet is.
Az Alienoid annyi sci-fi elemet mutat be folyamatosan, többnyire látványos jelenetsorokban, de valahogy elfelejt karaktereinek motivációt és célokat adni, így a történet nagy része furcsán érzelemmentes. A CGI néha nagyon jó, néha nagyon hiteltelen. ... Több
Egyszerre több idősíkon játszódik a történet, fogalmam sem volt, hogy kapcsolódnak majd össze a szálak, de jól megoldották. Engem végig szórakoztatott, látványos harcjeleneteket, akciójeleneteket, kaptunk. Bátran ajánlom megnézése.
Ezt kell, hogy mondjam, hogy ez a film nagyon megérte a pénzét. Pörgős és látványos, és időnként szerintem nem is kell több.
Hasonló filmek
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A film látvány terén erős. Sci-fi- és fantasyelemeket vegyít ázsiai stílusban (ami eltér az amcsis vonaltól, és kicsit furcsa). A története elég kusza, számomra nehezen nyomon követhető, ide-oda ugrálunk térben és időben, közben pedig megy a látványo... Több
Nagyon elvont film, és sokáig úgy tűnik, hogy nincs semmi értelme, de a végére egész jól összeáll a történet, és onnantól már nem is olyan rossz. De az akciójelenetek sokszor elég gagyik, főleg a CGI.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Jó rendezés, jó színészi munka, de nekem mégis gagyinak hat valamiért. Talán a film fő történeti szála miatt. Miszerint a Földünk egy börtön, és mi emberek vagyunk a cellák. Komolyan? Mikor fogja a szökött rabot, és belerakja egy 50x50 cm-es dobozszerűségbe? Akkor minek a hajcihő a Földel meg az emberekkel? 5/10