Perzsia hercege: Az idő homokja

Prince of Persia: The Sands of Time

2023.08.26 Ergit

Egyedülálló történet, egzotikus helyszínek, és minden, ami kell egy kalandos filmbe! De a története az igazán magával ragadó és elgondolkoztató!

2016.06.14 Thibo84

Zseniális történet és szereplő válogatás. Jake Gyllenhaal nagyot alakít benne.

2015.05.06 hsanya182

JAKE GYLLENHAAL jó filmjei közé tartozik. Ha elfogadod, hogy a főhős nem halhat meg, akkor nagyon élvezhető! Nagyon látványos és fordulatos film. Meglepő és tartalmas. Nem kell ecsetelni, van benne szerelmi szál és eléggé megdobja a filmet pozitív értelembe. Ajánlom barátnővel is nézni :)

2018.06.04 dailyfilmsan

Jake nagyon be Assassinosodott. Értem én hogy videojátékból késyült a film de kicsit kevesebb effekt jobb ltt volna. A film jó és nézhető, mesés jellegű. Bár nekem túl nagy a Happy End a végén . A mellékszereplők közül kiemelném a csempész sejket n... Több

2019.04.23 Ms. Akárki

Egyik szerintem legjobb játéktörténetből készült film, amit eddig láttam. Izgalmas, és Jake Gyllenhaal tökéletesen viszi végig az egész filmet főszereplőként. Megvan a kémiai is a filmben. A látvány és a forgatási helyszínek gyönyörűek, és érdekes az... Több

2018.07.24 Norbi

Már a játékot is imádtam és amikor kiderült l hogy lesz ebből film egyből izgatott lettem. Nem okozott csalódást, nagyon jól lettek ábrázolva a helyszínek, a karakterek.

2015.06.10 macskulare

Sokan vinnyogtak amiatt, hogy nem a játék történetét vitték 1/1-ben filmre. Szerintem pedig ez volt a lehető legjobb döntés, amit a készítők meghozhattak. Aki meg szereti a játékokat, próbáljon elvonatkoztatni! Szuper lett!

2017.01.16 Gigi

Hatalmas kedvenc, bár engem az ilyen meseszerű történetek mindig lenyűgöznek. Klasszikus felállás, semmi meglepő fordulat, de csodálatos a képi világ, szórakoztató a film, és jók a színészek. Többször láttam már, de még fogom is párszor.

2023.06.18 Erik Csok

A mágikus tőr

Most néztem meg, egy tizenöt perce. Igazság szerint már láttam egyszer, de most kedvet kaptam újra megnézni ezt a filmet, és nem bántam meg. Tökéletes kikapcsolódást nyújtott hétvégére. Érdekes a sztori és a látvány is elég pazar, és az egész film pörög, ami az izgalmat illeti. Én nem játszottam a játékkal, amiből készült, de tök jól visszaadta a régi időket, és úgy minden klapolt benne. Jake Gyllenhaal jól játszik, jól is áll neki a szerep, bár én rossz filmjét még nem láttam, és rossz alakítását sem. Gemma Arterton egészen gyönyörű ebben a filmben, tökéletes választás volt a szerepre. Aki teheti, az nézze meg! Annak ajánlom, aki szereti a fantasy filmeket és ki akar egy kicsit kapcsolódni.

2016.08.11 tvmérnök

Érdekes , hogy mindent az idő és annak befolyása köré építenek . Ezért is olyan elgondolkodtató a történet . Ráadásul jól kivitelezett, akció dús és még a kellő helyen poénos is. Egyszóvel megéri megnézni.

2015.11.12 gihera81

Pörgős, szórakoztató mozi a Perzsia hercege és hozza azt, ami elvárható tőle, a mesés környezetbe ágyazott sok csihipuhit legalábbis biztosan, az viszont kétségtelen, hogy a hasonló nagy költségvetésű filmek sorából azért különösebben nem emelkedik ki.

2016.04.18 Kate Rainbow

Ez egy marha jó Disney film volt. A magyar szinkronhangokat imádtam. A történet is nagyon klafa volt. Iszonyú látványos volt. Csodaszép tájon forgatták. Pörgős, humoros film volt. Vagy százszor megnéztem és nem unom. Ment az öt csillag ;)

2018.05.23 lengerildiko98

Eszméletlen jó volt!! ❤️

2016.09.11 Curacao86

Jerry Bruckheimer ért a tömegek szórakoztatásához, és most sem tévedett. Bár néha nehéz kikerülnie a giccset, mert manapság kinek nem egyértelmű a sablonosság egy hollywoodi látványfilmben, nem csak azért, mert kiszámítható az egész, legalább is a vé... Több