Pillangó-hatás

The Butterfly Effect

2018.11.23 VvV

Végre egy olyan film, ami napokig tud gondolkodni a néző. Remek történet.

2016.11.25 Fahéjgolyó

elgondolkodtató film. gyorsan pörögnek benne az események, végig figyelni kell, hogy rendesen követni tudjuk az eseményeket. többszöri megnézésre is jó, nem lesz unalmas, és még újabb dolgokat is felfedehetönk benne, amit először nem vettünk észre.

2017.07.24 Lonka

Imádom ezt a filmet. Nagyon jól meg lett komponálva. Az időben való ugrálás teljesen követhető és különleges benne, hogy a kisebb történetek végét nem azonnal ismeri meg a néző hanem sokkal később.

2017.12.09 Greeta

Nehéz feldolgozni a történeteket. Rá kell hangolódni a filmre. Miután megnéztem, pár hét múlva még egyszer megnéztem, hogy kompaktabb legyen a sztori a fejemben.

2019.01.28 Timcsi

Elképesztően jó film, imádom a történetét és a misztikusságát. Szuper film.

2019.04.27 petraszab

Csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni. Mesteri, ahogy az idősíkok között lavírozik a történet.

2018.08.23 kevelin

Nagy erős, nagyon ütős film. Többször megnézném ha a kutyát nem bántanék benne. tökéletesen bemutatja azt az elméletet miszerint egy pillangó szárnycsapása egy lavinát is el tud indítani

2015.05.03 Zsceeeka

Az egyik kedvenc filmem, szinte megunhatatlan, akár most is újranézném. Jókl a fordulatok benne, egyedi, mindenféleképpen említésre méltó a maga műfaján belül (talán azon kívül is).

2020.09.30 Annuska

Imádom azt a filmet, bár megnéznék egy új feldolgozást is belőle. A története nagyon egyedi. Nem is tudom máshoz hasonlítani. Kutchernek ezen a vonalon kellett volna maradnia.

2018.09.24 thejoker

Nagyon imádtam! Ez egy fantasztikus film, kivételes és egyszerűen elképesztő története van. Nagyon elgondolkodtató, izgalmas, végig leköti a nézők figyelmét, de természetesen oda kell figyelni az eseményekre..Biztosan állíthatom hogy nem fog benne cs... Több

2019.02.18 szabomarc

Az alapkoncepció nagyon tetszett, aztán a film első felében viszont nem éreztem, hogy nekem találták volna ezt ki. Ennek ellenére a második felére eléggé ráhangolódtam, nagyon tetszett összességében, csak ajánlani tudom.

2018.07.17 czerik

Egy nagyon izgalmas és váratlan film. Tele fordulatokkal, jó színészekkel. Ajánlom.

2016.10.16 hell.l

Ez egy elgondolkodtató film, Nagyon jól összeállították. Érdekes megközelítése annak, hogy bármilyen apró tettünkkel mennyire be tudjuk folyásolni a jövőt, jelent, a mi és társaink életét.

2016.04.25 HanGa

Ashton Kutchernek csak ilyen filmeket szabadna elvállalnia. Nagyon érdekes a története, nincs benne egy unalmas perc se. Eléggé tömény, beletelik néhány napba míg megemészti az ember.