Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Pillangó-hatás (2004)

The Butterfly Effect

Vélemények: Pillangó-hatás (2004)

Annuska   2020. 09. 30.

Imádom azt a filmet, bár megnéznék egy új feldolgozást is belőle. A története nagyon egyedi. Nem is tudom máshoz hasonlítani. Kutchernek ezen a vonalon kellett volna maradnia.

indingo   2016. 02. 17.

Nagyon-nagyon szeretem ezt a filmet. Érdekes témát feszeget és drámai a vége, hogy jobb ha meg sem ismerik egymást. Készült 2. és 3. rész is , de azt senki se nézze meg, ha kedvez az élete.

dailyfilmsan   2019. 04. 01.

Az egész elgondolás agyament és képtelen. Viszont a kivitelezés megjárja. Itt teljesen érvényesül az a séma, hogy a film fikció, nem a valóság. Mivelhogy a valóságban ez nem állja meg a helyét. Szerintem egynek elmegy, érdemes megnézni. Viszont annyira azért nem nagy szám, hogy kedvenccé válhasson.

Szilonka   2017. 06. 06.

A témájában a legjobb. Sokan kísérleteztek már hasonló filmek elkészítésében, de ennél kompaktabbat nem lehet készíteni. A sztorija verhetetlen.

Berto49   2019. 04. 05.

A lepke szárnyának lebbenései

Majdnem 10 évvel ezelőtt láttam először ezt a filmet, akkoriban még sokkal jobbszívű voltam, egy másik filmes oldalon jóra értékeltem. Most bezzeg erősen billeg a rossz és a gyenge között. Az ilyen „időugrálós” filmeket („Forráskód”, „Időhurok”, „Mr. Nobody”, stb.) nem kedvelem, most kivételként a „Különvélemény” jut az eszembe. A gyerekszereplős filmek, különösen, ha szinkronizáltak, sem a kedvemre valók, mert vagy a hallásommal van baj, vagy rosszul választják ki a magyar gyerekhangokat. Mivel már kétszer láttam ezt a filmet, bizton állíthatom, hogy többet az életben nem akarom megnézni, ez természetesen vonatkozik a sokak szerint ótvar folytatásaira is. Nehezen tudom megérteni azokat az értékelőket, akik szerint „Ez minden idők 158. legjobb filmje!” Persze találóan igaz az a mondás, hogy „ízlések és pofonok különböznek”. Tán az idő múlásával az adott személy véleménye is változhat. Egy videómegosztón utólag a film négy befejezését néztem meg, nekem a rendezői változat tetszett a legjobban, de ha ez valósult volna meg, nem lett volna film.

Sabnock Sanatory   2019. 08. 26.

Jó film.Nem úgy kell leülni a fotelba,hogy na akkor életem filmje jön,hanem az adott témában mit mutat? Nem rossz,izgalmas,érdekes,pörgős. A.K. egyik legjobb mozija.

Fahéjgolyó   2016. 11. 25.

elgondolkodtató film. gyorsan pörögnek benne az események, végig figyelni kell, hogy rendesen követni tudjuk az eseményeket. többszöri megnézésre is jó, nem lesz unalmas, és még újabb dolgokat is felfedehetönk benne, amit először nem vettünk észre.

TomÁcs   2016. 05. 05.

Elképesztően jó film, remek kivitelezéssel. A története valami fantasztikus, mindenképpen többször nézős igazi kultusz film. A 2. és 3. rész valami borzalom.

VvV   2018. 11. 23.

Végre egy olyan film, ami napokig tud gondolkodni a néző. Remek történet.

Bazzzsi   2017. 10. 22.

Az elején nagyon zavaróak az ugrások a filmben, hogy a néző sem tud, meg többet a történésekről, mint a főszereplő. Amúgy brutál jó a története érdemes többször is megnézni.

Ms. Akárki   2019. 04. 28.

Az időutazós témájú filmek közül talán az egyik kedvencem. Érdekes, hogy minél többet ugrál, annál jobban összeáll a kép a gyerekkorával kapcsolatban, és, hogy mi történt az apjával. Ashton Kutcher nagyon jól elvitte a filmet.

harnas1207   2018. 11. 30.

Csatlakozok az előttem véleményt nyilvánítókhoz. A film klasszikus, a folytatásai meg selejtek.

Lonka   2017. 07. 24.

Imádom ezt a filmet. Nagyon jól meg lett komponálva. Az időben való ugrálás teljesen követhető és különleges benne, hogy a kisebb történetek végét nem azonnal ismeri meg a néző hanem sokkal később.

czerik   2018. 07. 17.

Egy nagyon izgalmas és váratlan film. Tele fordulatokkal, jó színészekkel. Ajánlom.

Timcsi   2019. 01. 28.

Elképesztően jó film, imádom a történetét és a misztikusságát. Szuper film.

Greeta   2017. 12. 09.

Nehéz feldolgozni a történeteket. Rá kell hangolódni a filmre. Miután megnéztem, pár hét múlva még egyszer megnéztem, hogy kompaktabb legyen a sztori a fejemben.

kevelin   2018. 08. 23.

Nagy erős, nagyon ütős film. Többször megnézném ha a kutyát nem bántanék benne. tökéletesen bemutatja azt az elméletet miszerint egy pillangó szárnycsapása egy lavinát is el tud indítani

petraszab   2019. 04. 27.

Csak szuperlatívuszokban lehet róla beszélni. Mesteri, ahogy az idősíkok között lavírozik a történet.

Zsceeeka   2015. 05. 03.

Az egyik kedvenc filmem, szinte megunhatatlan, akár most is újranézném. Jókl a fordulatok benne, egyedi, mindenféleképpen említésre méltó a maga műfaján belül (talán azon kívül is).

szabomarc   2019. 02. 18.

Az alapkoncepció nagyon tetszett, aztán a film első felében viszont nem éreztem, hogy nekem találták volna ezt ki. Ennek ellenére a második felére eléggé ráhangolódtam, nagyon tetszett összességében, csak ajánlani tudom.

hell.l   2016. 10. 16.

Ez egy elgondolkodtató film, Nagyon jól összeállították. Érdekes megközelítése annak, hogy bármilyen apró tettünkkel mennyire be tudjuk folyásolni a jövőt, jelent, a mi és társaink életét.

Niki18   2015. 10. 31.

Ez a film Ashton Kutchertől az egyik legjobb szerintem, legalábbis nekem ez a filmje tetszik a legjobban. Jó a történet és jó szereplők vannak benne. Nagyon tetszett

gyorfigyuri10   2018. 09. 24.

Nagyon imádtam! Ez egy fantasztikus film, kivételes és egyszerűen elképesztő története van. Nagyon elgondolkodtató, izgalmas, végig leköti a nézők figyelmét, de természetesen oda kell figyelni az eseményekre..Biztosan állíthatom hogy nem fog benne cs... több»

Loborg   2015. 02. 13.

Kivalo drama, elgondolkodtato, meglepo, sokszor ujra megnezendo.

stevepisti   2020. 08. 08.

Ha egy pillangó meglebbenti a szárnyát!

Szerintem nagyon jó film. Már többször láttam , mindig lekötött. Érdekes elgondolás, hogy mi történne akkor ,ha csak egy kis dolgot változtatnánk meg a múltunkban. Milyen esemény láncolatot inditana el az életünkben. Illetve lehet,hogy mások életére is befolyással lenne. Ezt látva ebben a Sci- fi, Thriller- ben, különösen tetszett.

HanGa   2016. 04. 25.

Ashton Kutchernek csak ilyen filmeket szabadna elvállalnia. Nagyon érdekes a története, nincs benne egy unalmas perc se. Eléggé tömény, beletelik néhány napba míg megemészti az ember.

Tomi   2015. 06. 14.

Nem igazán vagyok oda Ashton Kutcher filmjeiért de ez kimondottan tetszett. (főleg azért mert az időutazás témáját szeretem) A történet megállt a lábán, a karakterek jók voltak. A történet vége jó volt. Érdemes megnézni a filmet.

fancsi094   2015. 06. 22.

A film témája alapján sokkal többet vártam. Elég csalódottan álltam fel a képernyő elől, és a többi rész után sem voltam elégedett. Nagyon érdekelnek a hasonló témájú filmek, viszont ez nem hozta a várt hatás. Egyszer nézhető.

sonyxxx   2015. 06. 03.

Szerintem ez egy nagyon jó film volt, aminek a fő erőssége egyértelműen a története és az azzal kapcsolatos bonyodalmak. Lehet, hogy voltak benne hibák és nem volt a legjobban kivitelezve, de szerintem egy elgondolkodtató film a maga nemében.

koba1996   2017. 09. 30.

Egy remek film. Egyszerűen a fantasy rész tökéletesen meg lett csinálva, szinte súrlódásmentesen lett kidolgozva, az alapsztori meg szerintem épp annyira hétköznapira sikerült, hogy mindenki átérezhesse kicsit.