Pillangó-hatás

The Butterfly Effect

2015.02.13 Loborg

Kivalo drama, elgondolkodtato, meglepo, sokszor ujra megnezendo.

2016.02.28 H.a.n.n.a

Elképesztően érdekes film és mindenképpen többször nézős. Először nem igazán érti az ember, hogy mi is történik, de a végére összeáll. Ashton Kutcher legjobb filmje.

2015.10.31 Niki18

Ez a film Ashton Kutchertől az egyik legjobb szerintem, legalábbis nekem ez a filmje tetszik a legjobban. Jó a történet és jó szereplők vannak benne. Nagyon tetszett

2015.06.14 Tomi

Nem igazán vagyok oda Ashton Kutcher filmjeiért de ez kimondottan tetszett. (főleg azért mert az időutazás témáját szeretem) A történet megállt a lábán, a karakterek jók voltak. A történet vége jó volt. Érdemes megnézni a filmet.

2016.12.17 fazekasanett92

A Pillangóhatás számomra egy igen meghatározó film, mély tartalma miatt maradandó élményt nyújtott. Nagyszerű színészi játék és kiváló rendezés. Érdemes akát többször is megnézni!

2019.02.08 vyctoria79

Az önmagunknak oly sokszor ismételt "Mi lenne ha/ Mi lett volna ha?" kérdés értelmet nyer ebben a filmben. Remek és logikailag jól felépített történet, de ahhoz hogy megértsük legalább 2-3x meg kell nézni. De semmiképpen ne sajnáljuk rá az időt, mert igen mély benyomást tud tenni az emberre. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

2015.06.22 fancsi094

A film témája alapján sokkal többet vártam. Elég csalódottan álltam fel a képernyő elől, és a többi rész után sem voltam elégedett. Nagyon érdekelnek a hasonló témájú filmek, viszont ez nem hozta a várt hatás. Egyszer nézhető.

2015.08.16 doffy_joka

Hihetetlen. Megrázó, kemény film... A film hosszúsága ellenére nem unalmas. Megható film. Ajánlom mindenkinek. Ez a film egyszerűen zseniális. Színészi teljesítmény alapján is tökéletes.

2017.09.30 koba1996

Egy remek film. Egyszerűen a fantasy rész tökéletesen meg lett csinálva, szinte súrlódásmentesen lett kidolgozva, az alapsztori meg szerintem épp annyira hétköznapira sikerült, hogy mindenki átérezhesse kicsit.

2015.05.23 titra

Szerintem több sebből vérzik ez a film, egyrészt az alapötlet egyáltalán nem új (láttam már hasonló részt az Alkonyzóna sorozatban is), másrészt maga az elv, mint "pillangó hatás" ami rendben van, hogy ok-okozati összefüggéseken alapszik, de pont ez ... Több

2015.06.03 sonyxxx

Szerintem ez egy nagyon jó film volt, aminek a fő erőssége egyértelműen a története és az azzal kapcsolatos bonyodalmak. Lehet, hogy voltak benne hibák és nem volt a legjobban kivitelezve, de szerintem egy elgondolkodtató film a maga nemében.

2017.01.08 holnaputan

Az egyik legjobb film. A felépítése és ahogy apránként kibogózódik a történet és mindent megtudunk zseniális. Aston legjobb filmje.

2016.11.22 csocsicsoda

Az én 5 legjobb film listáján szerepel. Nem is lehet róla mit írni, meg kell nézni és kész. Hibátlan.

2016.06.17 Panna

Remek film, mindenképp többször megnézős. A története elképesztően izgalmas és érdekes, nincsenek rá szavak.