Pocahontas

Pocahontas

2019.07.29 Ms. Akárki

Klasszikus és remek disney romantikus mese. Szívesen újranézem mind a mai napig akármikor. Érzelmes, megható és egyben szomorkás történet is mert nem maradhattak együtt. A zenéje főleg magyarul gyönyörű.

2018.04.26 indingo

A mesekönyv első 10 oldalát vagy százszor olvastam már mert az unokahúgom mindig azt kéri és mindig elölről kell kezdeni. A története olyan szokásos Disney mese.

2017.02.25 ArpiHajdu és Réci

Örökérvényű tanulság, érdekes téma

Egy örök kedvenc, amit jól esik újra és újra feleleveníteni. Egy olyan témát dolgoz fel, amely alapvetően érdekli az embereket és számos örökérvényű tanulsággal tud szolgálni. Hogyan fér meg egymás mellett telepes és bennszülött, hogyan lehet tanulni... Teljes kritika

2019.01.25 dailyfilmsan

Nem sok igazság szorult ebbe a rjazfilmbe ha a történeti tényeket nézzük, viszont annál gyönyörűbb. Nem csoda hiszen a Disney fő projektje volt 1995-ben. A dalok csodásak a kedvenc Disney dalom ebben a rajzfilmben van. Kimunkáltsága remek és valamifé... Több

2017.10.17 Szilonka

Nagyon szép mese, remek a hangulata és a története sem az a bugyuta gyerek mese. tetszettek a jól elhelyezett dalocskák és a kis mosómedve nagyon cuki.

2018.12.06 harnas1207

hiánypótlás volt a mese megnézése, illet, hiszen a történetét ismerem, de sose láttam még. Kedves és aranyos rajzfilm, inkább ilyet kellene nézniük a mai gyerekeknek. A mosómedve bohóckodásai tetszettek a legjobban.

2018.04.22 TomÁcs

Ismét egy nagyon szép Disney mese. Sok mindenről szól, különbségekről, másságról és elfogadásról, no meg egy kis romantikus szál. Remek volt a látványa.

Az oroszlánkirály
1988
Tarzan
1999

2018.03.21 hackerjulcsi

Multikulti mesefilm. Az indiánok szerintem minden gyereket érdekelnek... az indián varázsvilágot nagyon tudja hozni ez a mesefilm, ezáltal nem csak gyerekek, hanem felnőttek kedvence is.. szerintem nagyon bájos és bátor mese.

2015.09.24 Zsceeeka

Klasszikus Disney mese a régebbiek közül, a dalok nagyon szépek, a történetet pedig ismerhetjük, igaz, mint gyerekeknek szóló meséknél illik, a történet vége idealizálva van.

2019.02.18 szabomarc

Számomra csalódás volt ez a mese, mert lényegében az összes többi Disney-történet jobban megfogott, jobban élveztem a filmeket is. Ez valahogy nálam nem érte el a célját.

2018.03.25 NFG

Nagyon régen láttam már! Számomra nem okozott maradandó élményt, de azért bármikor megnézném újra! Véleményem szerint beletartozik a legismertebb Disney mesékbe!

2016.02.14 doroffee

Akit zavar a történelmi hűség hiánya, ne nézze. Ezt leszámítva nagyon megható, kedves film, és valamennyit azért megértet a gyerekekkel az amerikai telepesek és az indián törzsek kapcsolatáról.

2015.09.29 Loborg

Nagyon jól eltalált és szépen tálalt változata egy egyébként tragikusnak mondható történetnek . A dalok szépek és a figurák nagyon szépen és egyedien megrajzoltak.

2017.08.15 czigler.nora

Örök örök kedvenc, egyszerűen imádom. Minden dalt imádok benne, szerintem ma is kívülről fújom őket, akárcsak a történetet. Ha jól tudom, valamennyi igazságalapja ennek is van.