Ryan közlegény megmentése

Saving Private Ryan

2020.02.11 drg0602

Szerintem az egyik legjobb háborús film.

Nagyon régen láttam, a napokba vettem elő megint, és néztem meg. Az biztos, hogy egyik legjobb film a saját műfajában, de nagyon bánom, hogy nem néztem meg annó moziba! Nagyon látványos, elképesztő jó légköre van a filmnek, nagyon jó színészi teljesítmények. Pontozni kellene, nálam ez a film tízes skálán maximálisat érdemli!

2015.01.30 Dodi

Drámai, izgalmas film! Tom Hanks itt is kiválót alakít!

2019.04.06 MidoD7

Lehetett volna némi plusz benne, de így is nézhető. Túl lapos volt az én ízlésemnek, igaz, akadtak benne egész jó jelenetek, ennek ellenére maga a történet nem volt egy hűha kategória. Max közepes.

2021.06.18 stewie_griffin_2005

Nem értem, miért sztárolják ezt a filmet olyan sokan, szerintem egy átlagos háborús film. A zenéje legalább jó, de a története nem igazán tudott lekötni, a vége felé eluntam magamat. Egyáltalán nem méltó a TOP 20-ba sem itt, sem IMDb-n. Eléggé amerik... Több

2017.04.18 bgnz367

Annak ellenére is, hogy nem a kedvenc kategóriám a háborús filmek, ez simán belopta magát a szívembe. Nagyon összetud nőni a nézővel ez a film. Ezen kívül minden pontját nagyon jól telibetalálták.

2015.04.26 Bizsu82

Az egyik klasszikus háborús film, kiváló szereplőkkel. Érzelmileg magával ragadó, én nagyon beleéltem magam a történetbe. Az emberi érzések reális bemutatása ez a film.

2019.03.19 Filmdoki

Mindenki egyért

Spielberghez általában a kalandos, kissé szentimentális és szerethető filmeket lehet kapcsolni. Olykor-olykor azonban előáll egy húsbavágó darabbal, mint amilyen a Ryan közlegény megmentése is, melyet azóta is az egyik legjobbként tartanak számon a m... Teljes kritika

2024.02.19 Schumy1

Valahogy a háborús filmek sosem voltak a kedvenceim, de ezt pont moziban néztem meg. '97-'98 táján ismerkedtem meg a filmek és azon belül a mozik, majd házimozi varázsával. Szóval ha háborús, akkor csakis ő.

2016.07.25 Leilani

A Normandiai partraszállást bemutató történelmi film. Nagyon izgalmas, élethű a film. A színészek remekül játszanak, a történet magával ragadó, megható, mindenkinek csak ajánlani tudom ezt az igazán jó filmet.

2019.02.16 szabomarc

Szerintem egyáltalán nem lett kiemelkedő ez a film, engem annyira nem tudott lekötni, mint amennyire azt vártam volna tőle. Ettől függetlenül nem lett rossz, átlagos.

2018.07.23 Kis Anna Kinga

A modern korú háborús filmek egyik legjobbika, még akkor is, ha ez inkább egy dráma háborús köntösben, mint igazi háborús film. Hosszú ugyanakkor szórakoztató; drámai, de egyben izgalmas. A színészi játék tökéletes, Tom Hanks ebben a testidegen karakterben is hiteles.

2016.05.03 wooderman

Zseniális az elképzelés, a bajtársiasság,amivel ebben a fantasztikus filmben találkozhatunk.Ryan megmentésérő, felkutatásáról szól a film, izgalmas helyzetekkel tarkítva.Nagyon tetszett a film!

2015.01.28 Laci000

Kiváló II. világháborús filmdráma.Ajánlom mindenkinek.

2020.12.26 Maver17

Zseniális

Nálam a háborús filmek között a legjobb. Azóta se láttam ilyen minőségi filmet.