Skyline

Egy baráti társaság egy nap arra ébred, hogy a föld ellen idegen lények üzentek hadat. A céljuk egyszerű: végezni akarnak az emberi faj minden egyes tagjával. A túlélők ellenállást szerveznek, hogy felvegyék a harcot a megszállókkal szemben. Az Alien vs. Predator készítőinek új… Több

Premier: 2010.11.11.

2022.07.06 Interfectorem Sabnock

Hiányosságai ellenére.

Joshua Cordes és Liam O' Donnell írásából a filmet a Strause fivérek, Greg és Colin rendezték. Az "idegenek és földiek" harca már lassan 80-90 éve "divatos" a filmgyártás világában. Vannak békésen érkezők, vannak akik leigázni jöttek ide, vannak, aki... Teljes kritika

2015.11.09 gihera81

Szeretem a sci-fit, de az inváziós alfaja sosem volt különösebben a szívem csücske, előszeretettel zárják be magukat sajnos ezek a filmek egy relatíve kis mozgástérbe. Ha az ember látta a Világok harcát, A függetlenség napját és a Cloverfieldet, akkor már látta ezt a filmet is.

2015.06.23 Dancer

Az előttem szólók ellenére én úgy vélem, hogy nagyon jól sikerült ez a film. Izgalmas, látványos bár talán a sztorija kicsit hiányos. Azonban ennek ellenére megérdemli az 5/4-et.

2016.03.11 kasztni

Elég uncsi volt nekem ez a film. A vizuális effektek nem voltak rosszak, de a történet nem volt igazán jól kitalálva szerintem, vagyis nem volt túl eredeti a több száz ilyen földönkívüli támadásos filmhez képest. Egyszer azért meg lehetett nézni, de koránt sem volt annyira korszakalkotó, mint mondjuk a Függetlenség napja.

2016.08.03 hunfolker

Összességében nincs baj ezzel a filmmel, aki nem szereti az ilyet, inkább ne nézze. A vége is ütősre sikerült, főleg a zárójelenet.

A filmezés mindössze 500 000 dollárba került, a digitális effektek további 10 millióba.Szerző: kázsé

A filmet teljes mértékben Greg Strause és Colin Strause finanszírozta saját zsebből.Szerző: kázsé

A filmben egy helyen felhangzik a híres hangeffekt, a Wilhelm Scream.Szerző: kázsé

A különböző űrhajók alakját különböző felhőtípusokról mintázták.Szerző: kázsé

Értékelés: 5.5/10
(2017. 12. 18.)
Sajnálom is, hogy a film az időszak idegeninváziós bukásai között vonult be a történelembe (bár üzletileg nyereséges lett), holott szerintem a Strause-testvérek tehetsége ennél egy fokkal többet érdemelt volna, és ez bármikor megmutatkozhatna, ha egy színvonalas forgatókönyvhöz jutnának.
5,5/10 Több
Légió