Shaft

John Shaft Jr. egy cyber biztonsági szakértő, aki apja és nagyapja segítségével megpróbál utánajárni legjobb barátja rejtélyes halálának.

(Varga_Júlia)

Premier: 2019.06.14. | Netflix (2019.08.04.)

2024.02.02 Kapszaicin

Könnyed kikapcsolódás

Metropolisz, muzsika, gettó, fegyverek, poénok, gengszterek, kokó, kocsi, vagánykodás, apja fia, nők, barátnő, drogbáró, bunyó, lövöldözés. Nagyjából a szokásos középkategóriás film. Egyes jeleneteken lehet nevetni. A cselekmény is halad előre. Laza szórakozást nyújtó film.

2019.07.25 HercegPeter

Eddig nem is hallottam a korábbi részekről, de ezután egyértelműen pótolni fogom a hiányosságomat. Szerencsére a régi filmek ismerete nélkül is teljes mértékben élvezhető. Tökéletes akcióvígjáték, vicces és izgalmas. Samuel L. Jackson hozza a neki le... Több

2019.09.02 MMcFly2015

19 éve volt a Samuel L. Jackson féle Shaft, ami finoman szólva már akkor is egy olcsó(bb) költségvetésű B-kategóriás akciófilm volt. Nem gondoltam volna, hogy megél egy folytatást, de a Netflixnek köszönhetően elkészült. Sokkal jobban élveztem, mint... Több

2023.08.21 Fikatours_blogger

Jópofa.

2019.07.22 ZozArt89

Poénkodós, fejbelövős szerintem.

Majdnem 20 év telt el az előző Shaft film óta. Akkoriban még nem voltam ekkora film rajongó így hát az a mű el is kerülte a figyelmemet így ezután a rész után tudtam pótolni. A 2019-es verzió erősen vígjáték kategória abból is szerintem a szórakoztatóbb fajta ami ezt az akció filmet tökéletesen feldobja és felfrissíti a kategóriát. Túlzásokból sem volt hiány ugyanis mint a mesékben itt sem fogyott senkinek a muníciója bármennyi darálást is láttunk. Bár ezt én betudtam a film humoros oldalának. A párbeszédek nem épp a legszofisztikáltabb nyelvezetű de valahol jól állt neki és engem szórakoztatott. Nem mondanám, hogy mozivászonra készült volna semmint inkább egy nagyon kellemes tévés filmnek. Ez persze egyáltalán nem probléma és nem rontja az élményt. Akik látták az előző filmeket még a nosztalgia vonatra is felülhetnek hiszen feltűnik a filmben Richard Roundtree is Shaft édesapja. A sztorija eléggé egyszerű mint a faék, a család szétment, fia teljesen szabályos kis életet próbál élni de egy nemvárt haláleset miatt felkeresi édesapját, hogy segítsen neki. Összefoglalva az idei Shaft egy nagyon laza és nagyon szórakoztató kikapcsolódós akció-vígjáték lett ami nem akar túl nagyra törni. Így ezt a filmet egy percre se kell komolyan venni viszont Samuel L. Jackson kedvelőnek kötelező darab.

A filmben 23 ember veszti életét.Szerző: BRANTON

A 2000-ben készült Shaft folytatása.Szerző: Képkockák

(2019. 07. 09.)
A Shaft 2019-es folytatása egy könnyed, délutáni akció-vígjátéknak felel meg, ami nem véletlenül „csupán” a Netflix forgalmazásában látott napvilágot. Több

(2019. 09. 30.)
Megtekintés: A rendező neve borítékolta számomra, hogy a korrektnél többre ne számítsak. Több