Nyerd meg az életed

오징어 게임

2022.01.17 Melinda

Egyszer látni kell

Teljes mértékig társadalomkritika, ezzel nem vitatkozom, viszont nekem ennek ellenére is nagyon sok benne az indokolatlan brutalitás. A képi világ és a hangulat beszippant, a sztori újszerű, így ez egy kis vérfrissítés. A végkifejlet borzalmasan gagyi, és nélkülözi a logikát. Novemberben néztem meg, az akkori szinkron sokat rontott rajta, azóta viszont úgy tudom, van új, szóval azért érdemes megnézni.

2021.11.29 CsakEgyCsajszi

Nagyon tetszett. Igazából, röviden, azt mutatja be, ami a nagy átlagra jellemző a mai világban (sajnos). A pénz az úr, és ezért bárhol, bármikor, bárkit eltaposni. A mélyszegénységben lévő emberek megpróbáltatása, hogy mennyire tudnak emberek marad... Több

2021.12.22 HanGa

Nagyon kerek lett az első évad, szerintem egy következővel csak elrontanák. Véres és felkavaró, ez már az előzetes alapján kiderült, de a történet is nagyon rendben volt.

2021.10.26 szoljhozzam

Izgalmas sorozat volt. Tetszett a képi világa és a hangulata. A végére egy kicsit elfáradt, a befejezés gyengére sikeredett.

2021.11.01 Di Canio

Nem rossz sorozat ez, de az első részből már a végét is lehet sejteni, meglepődés itt kizárva. Jó sok - enyhén szólva is - hihetetlen esemény/jelenet, de ez még nem ront rajta. Van egy része, ami kb. fél óra volt csak, aztán jön egy egy órás, ennek í... Több

2021.10.17 Zoltán383985

Zseniális sorozat. Nem kell hosszú sorokat írni róla. Az ember leül és megnézi. Voltak váratlan pillanatok a filmben.

2021.11.06 Rea387147

IMÁDOM!

Rosszabbra számítottam, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Aww! Túlszárnyalta az elvárásaimat! Remélem, lesz folytatása! ^^

2022.02.22 roben2112

Nem gondoltam volna...

Nem gondoltam volna arra, mikor belefogok ebbe a sorozatba, hogy annyira leköt, hogy szinte 1 nap alatt ledarálom. De így lett, ugyanis az első perctől beszippantott, hiába volt kicsit unalmas az első rész, és hiába volt benne számomra pár idegesítő karakter is, mégis működött, és tudott egyben nyomasztani, szórakoztatni és magával ragadni az egész világ. Pedig az ázsiai alkotások nagyon messze vannak az én ízléseimtől. Várom a következő évadot.

2022.10.19 Manfred393292

Számomra nézhetetlen

Olyan, mintha bugyutákkal forgatták volna. 1 részt sem bírtam végignézni.

2021.10.04 pozsizol

Gyerekek, ezt látnia kell mindenkinek. Nem pusztán az év sorozata, szerintem talán az egyik legnagyobb kulturális jelenség lehet a közeljövőben.

2022.06.17 Tóth István

Játék az élet

Egy nagyon jó kis sorozat ami tökéletesen építi fel az egész játékot! Vannak persze laposabb részek de összeségében egy nagyon jó kis kalandot élünk át!

2022.02.15 ererandras

Azt hiszem, láttunk már ilyet...

... ami még nem lenne gond, egy kicsit színesebb, egy kicsit távolibb. Számomra több dolog miatt érthetetlen, így elég nehezen tudtam végigrágni az első évadon magam. A másodiknak biztos, hogy nem is megyek neki. Adott több száz ember, aki játszani szeretne, ez okés, majd kiderül, hogy a játékok végén meghal az, aki veszít, még ez is okés. Aztán több száz ember azt mondja magában, én biztos nem halok meg, játszok tovább. Ez már nekem sok, és persze a málészájú hősök győznek. Mindig.

2021.09.20 dadi

Ritkán találkozom ennyire érdekes és minőségi sorozattal a Netflixen, viszont néhány színész rettenetes volt. Mintha felolvasták volna szöveget, és azt is rosszul. De egyébként remek.

2021.10.07 Keiichi Tsuchiya

Zseniális, és kész! Mindenképp adj neki egy esélyt!