
Vélemények (59)
Baromság vagy zsenialitás? Mindenki döntse el maga. Az viszont tény, hogy rengeteg életből való igazságot/igazságtalanságot megfogalmaz.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Teljesen nézhető, végig izgalmas, látványos, a karakterek kidolgozottak. Lényegében egy battle-royal típusú filmmel van dolgunk. Sok ilyet láttunk már, ennek ellenére mindig megnézem, ha kijön egy ilyen. Ez a tipikus n db ember összezárva egy helyen,... Több
Nagyon tetszett. Igazából, röviden, azt mutatja be, ami a nagy átlagra jellemző a mai világban (sajnos). A pénz az úr, és ezért bárhol, bármikor, bárkit eltaposni. A mélyszegénységben lévő emberek megpróbáltatása, hogy mennyire tudnak emberek marad... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
A sorozat tetszett, de sajnos nem eredeti ötlet alapján van. Néhány klasszikus alaptörténete összegyúrva. Ha ezeket nem láttad, akkor nagyon jó. Én sajnos tudtam, melyik filmekből van morzsálva. A színészek nagyon odatették magukat, nagyon izgalmas volt, de nem volt eredeti.
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Ez a sorozat nagyon is mély mondanivalóval rendelkezett. Meddig vagy képes elmenni a vagyonért? Mit áldoznál fel érte? Kit? Kiket? Mennyit? A gyermekjátékok morbiddá tevése engem egyenesen lenyűgözött, nagyon kreatívnak tartottam így a sorozatot, ho... Több
Hasonló sorozatok
Nagyjából az 5. részig lekötött, aztán már csak untam és untam. Nem tudom, mi volt ezen akkora durranás, amiért a fél világ megőrült, nekem ez nem jött át. Nem egy átlagos sorozat, de azért akkorát nekem nem durrant.
Teljes mértékig társadalomkritika, ezzel nem vitatkozom, viszont nekem ennek ellenére is nagyon sok benne az indokolatlan brutalitás. A képi világ és a hangulat beszippant, a sztori újszerű, így ez egy kis vérfrissítés. A végkifejlet borzalmasan ga... Több
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Az elmúlt évek egyik legjobb sorozata, nem hiába várják rengetegen a második évadot (köztük én is). :) Vajon mi a fontosabb, a pénz vagy az élet? Mennyit ér egy élet? Van kiút a szegénységből? A gyermekkori játék most a játékosok életébe kerülhet.
Rosszabbra számítottam, nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lesz. Aww! Túlszárnyalta az elvárásaimat! Remélem, lesz folytatása! ^^
Nagyon kerek lett az első évad, szerintem egy következővel csak elrontanák. Véres és felkavaró, ez már az előzetes alapján kiderült, de a történet is nagyon rendben volt.
Izgalmas sorozat volt. Tetszett a képi világa és a hangulata. A végére egy kicsit elfáradt, a befejezés gyengére sikeredett.