Nyerd meg az életed

오징어 게임

2021.10.24 Gábor390920

Az adósok viadala

Rendkívül izgalmas sorozat, melyben eladósodott emberek "játszanak" a túlélésért és a hatalmas főnyereményért. A játékok előrehaladtával az emberek valódi személyiségei is megmutatkoznak, egyre inkább eldurvulnak, és bármire képesek lesznek azért, hogy megnyerjék a pénzt, és megváltozzon az életük. A sorozat remekül bemutatja a szereplőket és jellemfejlődésüket, valamint itt is előkerül a gazdagok szórakozása, amely abból áll, hogy végignézik és fogadnak ezekre a szerencsétlen emberekre. A sorozat végén a történetet nyitva hagyták a készítők, a hatalmas sikerre való tekintettel akár még további évadok is érkezhetnek, hiszen jó pár kérdés megválaszolatlan maradt.

2021.10.21 harnas1207

Manapság minden eladható, csak legyen vörös overál meg maszk. A sztori ezerszer lerágott csont, a megvalósítás zs kategória, de az emberek zabálják, mert unatkoznak…

2021.11.01 Alexa

Egynek elmegy

Nem igazán értem a sorozat sikerét, mert az alapgondolat (játssz a túlélésért vagy játssz az életedért) sok filmben már megtalálható. Itt most annyi extrát láttam, hogy elég látványosra csinálták. Az üzenete is ugyanaz, mint az ilyen típusú filmeknek, ebből egy sorozat lett most, és folytatni is fogják, amit szerintem nem kéne. Így kerek az évad. Számomra elég kiszámítható volt az események sora. Amin még elgondolkoztam, hogy mivel ázsiai sorozat, nem ez okozza-e a hatalmas sikert... Ázsiában...

2021.11.16 jfruzsi97

A csapból is ez a sorozat folyt. Reménykedtem benne, hogy emiatt jó is lesz. Szerencsére ez így is lett. Nekem nagyon tetszett. A mondanivalója, a sztori. Voltak benne izgalmas fordulatok.

2022.02.11 dandelion1983

Remek alkotás, egyszerre izgalmas, tükröt tart, és a lélekig hatol. Végig a hatása alatt voltam, lebilincselt, megviselt, de nem tudtam volna abbahagyni. Nagyon tetszett!

2021.10.28 Greeta

A kisebb hibái ellenére is egy kedvelhető sorozat. Elgondolkodtató és egyben félelmetes is, hogy ekkora népszerűségnek örvend a sorozat.

2022.04.09 MP170506

Nagyon érdekes sorozat, de azért szerintem kicsit túl van hype-olva. Néhol érzelmes, hiába brutálisan véres sorozat. És igencsak tanulságos is, mit tesz az emberrel a pénz. Mennyire megváltoznak miatta. Szomorú...

2021.09.25 Lóri Ádámcsik

Izgalmas

Egy kicsit olyan, mint a Battle Royale, de a karakterek szerethetők, és jól játszanak a színészek. A sztori egyszerű, de izgalmas. A végén vártam volna valami erős fordulatot, de ennek ellenére is szórakoztató volt a sorozat. Ajánlom. :)

A sorozat tetszett, de sajnos nem eredeti ötlet alapján van. Néhány klasszikus alaptörténete összegyúrva. Ha ezeket nem láttad, akkor nagyon jó. Én sajnos tudtam, melyik filmekből van morzsálva. A színészek nagyon odatették magukat, nagyon izgalmas volt, de nem volt eredeti.

2021.12.04 Timcsi

Baromság vagy zsenialitás? Mindenki döntse el maga. Az viszont tény, hogy rengeteg életből való igazságot/igazságtalanságot megfogalmaz.

2022.03.26 kevelin

Nagyjából az 5. részig lekötött, aztán már csak untam és untam. Nem tudom, mi volt ezen akkora durranás, amiért a fél világ megőrült, nekem ez nem jött át. Nem egy átlagos sorozat, de azért akkorát nekem nem durrant.

2021.12.12 KCintia

Fantasztikus elmebaj!

Ez a sorozat nagyon is mély mondanivalóval rendelkezett. Meddig vagy képes elmenni a vagyonért? Mit áldoznál fel érte? Kit? Kiket? Mennyit? A gyermekjátékok morbiddá tevése engem egyenesen lenyűgözött, nagyon kreatívnak tartottam így a sorozatot, hogy nem valami klisés öldöklős szobák voltak. A főszereplőnket az elején nem kedveltem az utálatos stílusa miatt, de később elindult nála a jellemfejlődés, és igenis kedvelhető fickó lett. A végén az a kis csattanó is király volt, ki számított volna erre? Remek lett!

2021.10.24 HannaK

Jól építkező sorozat. Azt nem mondom, hogy egyedi az ötlet, de mégis a témában kiemelkedő. Kicsit beteg, és a nyelv is szokatlan elsőre.

2021.10.18 Tanovszky

Teljesen nézhető, végig izgalmas, látványos, a karakterek kidolgozottak. Lényegében egy battle-royal típusú filmmel van dolgunk. Sok ilyet láttunk már, ennek ellenére mindig megnézem, ha kijön egy ilyen. Ez a tipikus n db ember összezárva egy helyen,... Több