Szellemirtók 2.

Szellemirtók 2.

Ghostbusters II
JRD

Dan Aykroyd

A Szellemirtók csapata visszatér, hogy újult erővel vegye fel a harcot az ektoplazmák ellen. A szellemek elsöprő túlerőre tesznek szert. Az egész egy festménnyel indul, amelyen Vigo, a "Kárpátok Ostora", "Moldávia Bánata" látható. A gonosz földi létre vágyik, ehhez pedig egy gyermek lelkére… Több

Forgatókönyvíró: Dan Aykroyd, Harold Ramis
Premier (HU): 1990.01.18.
Több

2024.03.16 Gamehun638

Nem tökéletes, de szerethetőbb, mint az első rész volt. Karakteres színészek. Átlag történet. Tipikus Amerikát megmentő filmes klisé.

Nem tetszik.Nem is hazudok.Remélem Bill Murray nem olvassa a kritikámat( :) ),de ha igen,akkor is vállalom.Rossz,gagyi,és semmilyen.Az akkori kornak sem megfelelő színvonal.

2019.09.13 indingo

Ez nem sok meglepetést tartalmazott az első után. A története picit unalmas, az effektek kicsit gyermetegek, bár elég régi filmről van szó.

2019.03.27 Thibo84

Véleményem szerint sikerült azt a színvonalat hoznia, mint az egynek. Hallottam, hogy vannak, akik túlzásnak tartják a Szabadság-szobros jelenetet, én inkább humorosnak. Még látványosabbra és még humorosabbra sikeredett a film, a színészek hozzák a formájukat.

2023.02.13 JRD

Nemcsak az elsővel vagyok teljesen elfogult, hanem a második résszel is. Szintén nagy és szintén örök kedvenc. Ezt is vagy százszor láttam. Pedig ez a rész már nem annyira ötletes, mint az alap volt. Mégsem maradhat ki egy filmrajongó gyűjteményéből. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

Rick Moranis által játszott Louis szerepére eredetileg John Candyt szerették volna szerződtetni, de Candynek merőben más elképzelése volt a karakterről, ezért nem tudtak megegyezni a rendezővel. Szerző: stevepisti

A Venkman által a bíróságon viselt öltöny és nyakkendő megegyezik azzal, amelyet akkor viselt, amikor az első filmben megvásárolták a tűzoltóságot.Szerző: Thibo84

A német fordításban Oscart átnevezték Donaldra.Szerző: Thibo84

A New York-i rendőr, aki a hívást kapta a Titanic érkezéséről, azt mondja, hogy az 54-es mólóhoz érkezett. Ez volt valójában az a hely, ahol a Titanic kikötését tervezték.Szerző: Thibo84